Manuály pro Šlapací trenažéry

Níže najdete všechny značky Šlapací trenažéry, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je rozdíl mezi crossovým trenažérem se setrvačníkem vpředu nebo vzadu? Ověřeno

Crossové trenažéry, které mají zadní setrvačník, jsou často menší. Na těchto crossových trenažérech můžete obecně provádět i menší kroky. Když je setrvačník vpředu, je trenažér obecně větší a umožňuje vám dělat větší kroky.

To bylo užitečné (247) Přečtěte si více

Jaké svaly jsou trénovány při použití crossového trenažéru? Ověřeno

Při správném používání crossového trenažéru trénujete téměř všechny svaly. Během cvičení využíváte svaly zad, ramen, paží, břicha, hýždí a nohou.

To bylo užitečné (230) Přečtěte si více

Je používání crossového trenažéru stresující pro moje kolena? Ověřeno

Ne. Během cvičení zůstávají vaše nohy na pedálech a děláte plynulé pohyby. To znamená, že na kolena nepůsobí žádná síla, jako je tomu například v případě běhu.

To bylo užitečné (201) Přečtěte si více

Kolik pohybu potřebuje průměrný dospělý? Ověřeno

V dospělosti je dobré provádět středně intenzivní cvičení v celkovém rozsahu alespoň 2,5 hodiny týdně. Ideálně je to rozložené na několik dní.

To bylo užitečné (43) Přečtěte si více

Jaká je maximální tepová frekvence při cvičení? Ověřeno

Obecně můžete mít srdeční frekvenci 220 a odečíst svůj věk. Takže pro osobu ve věku 48 let by maximální tepová frekvence byla 220 minus 48 rovna 172. Pokud si nejste jisti svým osobním stavem, poraďte se se svým lékařem.

To bylo užitečné (22) Přečtěte si více