Manuály pro Šlapací trenažéry

Níže najdete všechny značky Šlapací trenažéry, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je rozdíl mezi crossovým trenažérem se setrvačníkem vpředu nebo vzadu? Ověřeno
Crossové trenažéry, které mají zadní setrvačník, jsou často menší. Na těchto crossových trenažérech můžete obecně provádět i menší kroky. Když je setrvačník vpředu, je trenažér obecně větší a umožňuje vám dělat větší kroky.

To bylo užitečné (171) Přečtěte si více
Jaké svaly jsou trénovány při použití crossového trenažéru? Ověřeno
Při správném používání crossového trenažéru trénujete téměř všechny svaly. Během cvičení využíváte svaly zad, ramen, paží, břicha, hýždí a nohou.

To bylo užitečné (165) Přečtěte si více
Je používání crossového trenažéru stresující pro moje kolena? Ověřeno
Ne. Během cvičení zůstávají vaše nohy na pedálech a děláte plynulé pohyby. To znamená, že na kolena nepůsobí žádná síla, jako je tomu například v případě běhu.

To bylo užitečné (140) Přečtěte si více