Manuály pro Rotopedy

Níže najdete všechny značky Rotopedy, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje rotoped vydává při šlapání tikající zvuk, co s tím mohu dělat? Ověřeno

Ve většině případů jsou zvuky způsobeny pedály. To lze vyřešit tím, že je vezmete a znovu správně namontujete. Je také možné, že uvnitř pouzdra je volný kabel, který přichází do styku s pohyblivými částmi. Odstraňte kryt a připojte kabel na správné místo, aby nedocházelo ke kontaktu s pohyblivými částmi.

To bylo užitečné (1089) Přečtěte si více

Jaké svaly jsou trénovány při používání rotopedu? Ověřeno

Při správném používání rotopedu trénujete břišní, gluteální a nožní svaly.

To bylo užitečné (691) Přečtěte si více

Jaká je maximální tepová frekvence při cvičení? Ověřeno

Obecně můžete mít srdeční frekvenci 220 a odečíst svůj věk. Takže pro osobu ve věku 48 let by maximální tepová frekvence byla 220 minus 48 rovna 172. Pokud si nejste jisti svým osobním stavem, poraďte se se svým lékařem.

To bylo užitečné (25) Přečtěte si více

Kolik pohybu potřebuje průměrný dospělý? Ověřeno

V dospělosti je dobré provádět středně intenzivní cvičení v celkovém rozsahu alespoň 2,5 hodiny týdně. Ideálně je to rozložené na několik dní.

To bylo užitečné (23) Přečtěte si více