Manuál Sharkoon Skiller SGM35 Myš

Potřebujete manuál pro svůj Sharkoon Skiller SGM35 Myš? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 4 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

SKILLER
SGM35
Anleitung
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.45 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Sharkoon Skiller SGM35 Myš a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Sharkoon Skiller SGM35 Myš?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Sharkoon Skiller SGM35 Myš. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Sharkoon Skiller SGM35 Myš papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Sharkoon. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Sharkoon Skiller SGM35 Myš v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Sharkoon
Modelka Skiller SGM35
Kategorie Myši
Typ souboru PDF
Velikost souboru 0.45 MB

Všechny návody pro Sharkoon Myši
Další manuály Myši

Často kladené otázky o Sharkoon Skiller SGM35 Myš

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je nejlepší povrch pro použití myši? Ověřeno

Tradiční trackball myš bude fungovat nejlépe na polstrovaném povrchu, jako je podložka pod myš. Optická myš bude fungovat na téměř jakémkoli plochém povrchu, s výjimkou průhledných nebo reflexních povrchů. Povrchy s tištěným opakujícím se vzorem mohou narušovat fungování myši.

To bylo užitečné (113) Přečtěte si více

Co je to ergonomická myš? Ověřeno

Každodenní používání běžné myši po delší dobu může mít za následek bolesti paže a zápěstí. Toto se také nazývá RSI (Repetitive Strain Injury). Ergonomická myš je tvarována tak, aby tyto problémy omezila nebo jim zabránila.

To bylo užitečné (50) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi normální a herní myší? Ověřeno

Každá herní myš může být použita jako běžná myš. Herní myš však často má na konkrétních místech další tlačítka, která usnadňují hraní. Existují dokonce i herní myši, které mají tlačítka, která mají lépe hrát konkrétní hru.

To bylo užitečné (45) Přečtěte si více

Jaká velikost myši je nejlepší pro moji ruku? Ověřeno

To částečně závisí na osobních preferencích a nezbytnosti, ale obecně by myš měla být přibližně 60% velikosti vaší ruky. To je nejpohodlnější a nejergononičtější.

To bylo užitečné (36) Přečtěte si více
Manuál Sharkoon Skiller SGM35 Myš

Související produkty

Související kategorie