Manuály pro Myši

Níže najdete všechny značky Myši, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je nejlepší povrch pro použití myši? Ověřeno
Tradiční trackball myš bude fungovat nejlépe na polstrovaném povrchu, jako je podložka pod myš. Optická myš bude fungovat na téměř jakémkoli plochém povrchu, s výjimkou průhledných nebo reflexních povrchů. Povrchy s tištěným opakujícím se vzorem mohou narušovat fungování myši.

To bylo užitečné (104)
Co je to ergonomická myš? Ověřeno
Každodenní používání běžné myši po delší dobu může mít za následek bolesti paže a zápěstí. Toto se také nazývá RSI (Repetitive Strain Injury). Ergonomická myš je tvarována tak, aby tyto problémy omezila nebo jim zabránila.

To bylo užitečné (40)
Jaký je rozdíl mezi normální a herní myší? Ověřeno
Každá herní myš může být použita jako běžná myš. Herní myš však často má na konkrétních místech další tlačítka, která usnadňují hraní. Existují dokonce i herní myši, které mají tlačítka, která mají lépe hrát konkrétní hru.

To bylo užitečné (38)
Jaká velikost myši je nejlepší pro moji ruku? Ověřeno
To částečně závisí na osobních preferencích a nezbytnosti, ale obecně by myš měla být přibližně 60% velikosti vaší ruky. To je nejpohodlnější a nejergononičtější.

To bylo užitečné (33)