Manuály pro Sharkoon Sluchátkové sady

Níže najdete všechny modely Sharkoon Sluchátkové sady, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Funguje Bluetooth přes stěny a stropy? Ověřeno

Signál Bluetooth bude fungovat skrz stěny a strop, pokud nejsou vyrobeny z kovu. V závislosti na tloušťce a materiálu stěny může signál ztratit na síle.

To bylo užitečné (106) Přečtěte si více

Když k zařízení připojím náhlavní soupravu, nepracuje správně, co mohu dělat? Ověřeno

Je možné, že se v otvoru, ke kterému je náhlavní souprava připojena, nahromadila nečistota, která jí brání ve správném kontaktu. Nejlepší způsob čištění je stlačeným vzduchem. Máte-li pochybnosti, nechte to provést odborníkem.

To bylo užitečné (3) Přečtěte si více

Kdy je moje hudba příliš hlasitá? Ověřeno

Zvuky nad 80 decibelů (dB) mohou začít poškozovat sluch. Zvuky nad 120 dB okamžitě poškozují sluch. Závažnost poškození závisí na tom, jak často a jak dlouho je zvuk přítomen.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více

Co je to Noise Cancelling? Ověřeno

Noise Canceling je technika, která se používá hlavně ve sluchátkách. Aktivní regulace hluku se používá ke snížení nebo odstranění vlivu okolního hluku.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více

Do jaké hladiny hluku je pro děti bezpečný? Ověřeno

U dětí dochází k poškození sluchu rychleji než u dospělých. Proto je důležité nikdy nevystavovat děti hluku silnějšímu než 85 dB. V případě sluchátek existují speciální modely pro děti. V případě reproduktorů nebo jiných situací musíte být opatrní, aby hluk nepřekročil tuto úroveň.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více

Mohu po použití omotat kabel kolem zařízení? Ověřeno

Je lepší to nedělat, protože to může poškodit kabel. Nejlépe uděláte, když šňůru zabalíte tak, jak byla při balení produktu.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více