Manuál Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka

Potřebujete manuál k Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 14.58 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka?
Ano Ne
29%
71%
14 hlasy

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Bosch. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Bosch
Modelka ART 23-18 Li
Kategorie Strunové sekačky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 14.58 MB

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Hilmar 12-06-2020
Jak se má černý ochranný díl sestavit a upevnit?

odpověď | To bylo užitečné (5)(Přeloženo Googlem)
Oddgeir 11-04-2020
Před dvěma lety jsem koupil Bosch ART 23 18Li. Po uskladnění na jednu zimu sekačka nevykazovala žádné známky startování. Doručeno prodejci, po několika dnech dostal náhradní stroj zpět. Loni v létě to fungovalo dobře. Byl umístěn ve venkovní kůlně pro zimní uskladnění. Baterie a nabíječka byly přeneseny do temperované místnosti. Dnes jsem se pokusil spustit zastřihovač hran. Žádná známka života. Baterie byla testována v jiném zařízení Bosch. Baterie nemá chybu. Mizerná zkušenost s ořezávačem hran.

odpověď | To bylo užitečné (4)(Přeloženo Googlem)
Giovanni Vinci 06-09-2020
Je možné vyměnit rotační nožovou hlavu za zapuštěnou?

odpověď | To bylo užitečné (3)(Přeloženo Googlem)
Giovanni Vinci 06-09-2020
Je možné vyměnit rotační nožovou hlavu za zapuštěnou?

odpověď | To bylo užitečné (0)(Přeloženo Googlem)
Manuál Bosch ART 23-18 Li Strunová sekačka