Manuál Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka

Potřebujete manuál k Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 7.61 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka?
Ano Ne
20%
80%
5 hlasy

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Bosch. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Bosch
Modelka EasyGrassCut 23
Kategorie Strunové sekačky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 7.61 MB

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

MarieBud 27-07-2021
Návod je nedostatečný, protože v brožurce s jednotlivými díly nejsou žádné obrázky a chybí jasný popis, jak se má vše skládat a jak se má zastřihovač s nití vlastně zprovoznit. Velmi špatný popis!

odpověď | To bylo užitečné (2)(Přeloženo Googlem)
Stuart Cooper 02-06-2022
Právě zakoupený návod k sekačce vám neradí, jak funguje, musíte neustále zastavovat a spouštět, abyste umožnili automatický posuv na cívce, aby se struna mohla vysunout. Musím zastavit a každých pár minut ručně vytáhnout šňůru, to nemůže být správné. Jste připraveni vzít to zpět nebo to dát do koše? Je mi jen 1 týden, přivádí mě to k šílenství

odpověď | To bylo užitečné (0)(Přeloženo Googlem)
Manuál Bosch EasyGrassCut 23 Strunová sekačka