Manuál Bosch ART 26-18 Li Strunová sekačka

Potřebujete manuál k Bosch ART 26-18 Li Strunová sekačka? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 14.58 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Bosch ART 26-18 Li Strunová sekačka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Bosch spokojeni?
Ano Ne
60%
40%
15 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Gabriela Diester 15-04-2020
Ahoj, Mám sekačku na trávu Bosch Art 26-18 LI. Vždy jsem byl velmi spokojen, ale najednou ze mě spadne ta část, kde se vkládají nože. Znamená to držák nože, sekací prvek vypnutý? Jakmile to chci použít, tak to vyskočí. Co, nebo lépe řečeno, mohu ještě něco udělat? Predem dekuji za odpoved.

odpověď | To bylo užitečné (13)(Translated by Google)
Gert j 14-08-2021
Má Bosch art 26-18 li - koupeno před méně než 1 rokem. Nikdy nefungovalo. Nejde to spustit. Baterie je plně nabitá. Vyzkoušejte v obchodě s jinou baterií - také se nepodařilo nastartovat. Co je špatně? Můj soused koupil stejný produkt a má úplně stejný problém

odpověď | To bylo užitečné (12)(Translated by Google)
Grete 31-07-2020
To, čemu říkají manuál, nemá s manuálem nic společného. Neexistuje absolutně žádný popis toho, jak tlačítka a naběračky. funguje .. Jak může být výrobce tak lhostejný?

odpověď | To bylo užitečné (6)(Translated by Google)
Dorrit andersen 01-06-2020
Mizerný manuál. Popište, jak vyměnit plastový nůž

odpověď | To bylo užitečné (5)(Translated by Google)
jesper yde 23-06-2020
Má problémy s trimrem, který se často zastaví, jako by se vypínalo relé. Začíná znovu ve většině případů po půlminutě odpočinku. ale ne vždy. Co se stalo?

odpověď | To bylo užitečné (5)(Translated by Google)
Frank Quelle 01-09-2020
Mám stejný problém. Běží asi 30 sekund až 1 minutu a pak se zastaví. Pak musím začít znovu a pokračuje to. Našli jste řešení?

To bylo užitečné (15)(Translated by Google)
Allan jensen 28-07-2020
Mít úplně stejné problémy jako Jesper yde co to způsobilo?

To bylo užitečné (9)(Translated by Google)
Michael Held 15-05-2022
Manuál je svinstvo. Velmi málo o použití - hodně o bezpečnosti a varováních!! Diagramy na konci takové dětinské - velmi malé a nejasné. Žádné informace o demontáži/opravě. Rozložený nákres nedává žádné pořadí, jak demontovat nebo znovu sestavit. Nemohu odstranit držák nože, jakmile se pod ním namotá dlouhá tráva - musím do něj šťouchnout nožem... Také mám chybu „vypnutí po 15 sekundách provozu“. pak musíte počkat až minutu, než se spustí

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Manuál Bosch ART 26-18 Li Strunová sekačka