Manuál BEKO FS 225320 X Mraznička

Potřebujete manuál k BEKO FS 225320 X Mraznička? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.07 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte BEKO FS 225320 X Mraznička a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem BEKO spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pokud chci, aby byl můj mrazák chladnější, měl bych zvolit vyšší nebo nižší nastavení? Ověřeno
U většiny mrazniček vyšší nastavení znamená, že se stroj ochladí silněji. Při nižším nastavení bude stroj chladit méně tvrdě a teplota v mrazničce bude vyšší.

To bylo užitečné (725)
Mohu dát do mrazničky teplé jídlo nebo pití? Ověřeno
Raději ne. Teplota v mrazničce vzroste, což negativně ovlivní ostatní předměty, které jsou uvnitř uloženy.

To bylo užitečné (542)
Co znamená NoFrost? Ověřeno
Mrazničky, které mají technologii NoFrost, mohou udržovat vzduch v mrazáku suchý, což má za následek menší tvorbu ledu uvnitř.

To bylo užitečné (416)
Koupil jsem novou mrazničku, mohu ji okamžitě zapnout? Ověřeno
Ne, mraznička musí stát ve vzpřímené poloze po dobu nejméně 4 hodin, než ji lze zapnout. Je to proto, že se chladicí kapalina musí usazovat.

To bylo užitečné (380)
Jak často mám rozmrazovat mrazničku? Ověřeno
Pro optimální využití mrazničky je nejlepší ji rozmrazovat jednou za 3–6 měsíců. Led na vnitřní straně mrazničky zmenšuje dostupný prostor a zvyšuje spotřebu energie. Proces rozmrazování lze urychlit umístěním horké vody do zásuvky nebo umístěním misek s horkou vodou do mrazničky.

To bylo užitečné (325)
Mohu změnit směr otevírání dveří mé mrazničky? Ověřeno
Ano, téměř všechny stojící mrazničky nabízejí možnost umístit dveře na druhou stranu. Jak to udělat, lze obecně nalézt v příručce.

To bylo užitečné (273)
Kolik místa bych měl nechat mezi mrazničkou a zdí? Ověřeno
Pro zajištění dobrého větrání je nejlepší ponechat po obou stranách a zadní části mrazničky alespoň 5 cm volného místa.

To bylo užitečné (237)
Jak dlouho trvá, než mraznička po zapnutí dosáhne nastavené teploty? Ověřeno
To závisí na velikosti, věku a modelu mrazničky. Může trvat několik hodin až 24 hodin, než mraznička dosáhne nastavené teploty. Proces lze urychlit umístěním zboží, které nepodléhá rychlé zkáze, do mrazničky.

To bylo užitečné (183)
Dveře mé mrazničky se nebudou správně zavírat, proč? Ověřeno
Dvě nejběžnější příčiny spočívají v tom, že mraznička není vyrovnaná a že je poškozeno těsnění dvířek nebo jsou na něm zbytky jídla. Ujistěte se, že je mraznička ve vodorovné poloze, a zkontrolujte těsnění dveří. Je-li to nutné, těsnění vyměňte.

To bylo užitečné (176)
Co znamenají hvězdy na mrazáku? Ověřeno
Hvězdy označují mrazicí kapacitu. 1 hvězdička označuje mrazicí kapacitu až do -6 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná pro výrobu kostek ledu nebo skladování dříve zmrazeného zboží po dobu až dvou týdnů. Čerstvé jídlo nelze zmrazit. 2 hvězdičky označují mrazicí kapacitu až do -12 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná pro skladování dříve zmrazeného zboží po dobu až dvou měsíců. Čerstvé jídlo nelze zmrazit. 3 hvězdičky označují mrazicí kapacitu až do -18 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná

To bylo užitečné (168)
Na gumových těsněních mé mrazničky je plíseň, co mám dělat? Ověřeno
Gumová těsnění ve skutečnosti nejsou uvnitř mrazničky, a proto jsou teplejší. To umožňuje růst bakterií a tvorbu plísní. Kaučuky pravidelně čistěte, abyste tomu zabránili.

To bylo užitečné (53)
Co je R-410A? Ověřeno
R-410A je chladicí prostředek, který se používá v zařízeních, která ochlazují až na 0 ° C, jako jsou chladničky a klimatizace. Jedná se o náhradu starších chladicích látek a nepoškozuje ozonovou vrstvu.

To bylo užitečné (53)

Loading…

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Tento manuál původně publikovala společnost BEKO.
Manuál BEKO FS 225320 X Mraznička