Manuály pro Mrazničky

Níže najdete všechny značky Mrazničky, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pokud chci, aby byl můj mrazák chladnější, měl bych zvolit vyšší nebo nižší nastavení? Ověřeno

U většiny mrazniček vyšší nastavení znamená, že se stroj ochladí silněji. Při nižším nastavení bude stroj chladit méně tvrdě a teplota v mrazničce bude vyšší.

To bylo užitečné (1903) Přečtěte si více

Jak často mám rozmrazovat mrazničku? Ověřeno

Pro optimální využití mrazničky je nejlepší ji rozmrazovat jednou za 3–6 měsíců. Led na vnitřní straně mrazničky zmenšuje dostupný prostor a zvyšuje spotřebu energie. Proces rozmrazování lze urychlit umístěním horké vody do zásuvky nebo umístěním misek s horkou vodou do mrazničky.

To bylo užitečné (888) Přečtěte si více

Co znamená NoFrost? Ověřeno

Mrazničky, které mají technologii NoFrost, mohou udržovat vzduch v mrazáku suchý, což má za následek menší tvorbu ledu uvnitř.

To bylo užitečné (805) Přečtěte si více

Koupil jsem novou mrazničku, mohu ji okamžitě zapnout? Ověřeno

Ne, mraznička musí stát ve vzpřímené poloze po dobu nejméně 4 hodin, než ji lze zapnout. Je to proto, že se chladicí kapalina musí usazovat.

To bylo užitečné (711) Přečtěte si více

Mohu dát do mrazničky teplé jídlo nebo pití? Ověřeno

Raději ne. Teplota v mrazničce vzroste, což negativně ovlivní ostatní předměty, které jsou uvnitř uloženy.

To bylo užitečné (669) Přečtěte si více

Mohu změnit směr otevírání dveří mé mrazničky? Ověřeno

Ano, téměř všechny stojící mrazničky nabízejí možnost umístit dveře na druhou stranu. Jak to udělat, lze obecně nalézt v příručce.

To bylo užitečné (630) Přečtěte si více

Jak dlouho trvá, než mraznička po zapnutí dosáhne nastavené teploty? Ověřeno

To závisí na velikosti, věku a modelu mrazničky. Může trvat několik hodin až 24 hodin, než mraznička dosáhne nastavené teploty. Proces lze urychlit umístěním zboží, které nepodléhá rychlé zkáze, do mrazničky.

To bylo užitečné (622) Přečtěte si více

Co znamenají hvězdy na mrazáku? Ověřeno

Hvězdy označují mrazicí kapacitu. 1 hvězdička označuje mrazicí kapacitu až do -6 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná pro výrobu kostek ledu nebo skladování dříve zmrazeného zboží po dobu až dvou týdnů. Čerstvé jídlo nelze zmrazit. 2 hvězdičky označují mrazicí kapacitu až do -12 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná pro skladování dříve zmrazeného zboží po dobu až dvou měsíců. Čerstvé jídlo nelze zmrazit. 3 hvězdičky označují mrazicí kapacitu až do -18 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná

To bylo užitečné (613) Přečtěte si více

Kolik místa bych měl nechat mezi mrazničkou a zdí? Ověřeno

Pro zajištění dobrého větrání je nejlepší ponechat po obou stranách a zadní části mrazničky alespoň 5 cm volného místa.

To bylo užitečné (406) Přečtěte si více

Dveře mé mrazničky se nebudou správně zavírat, proč? Ověřeno

Dvě nejběžnější příčiny spočívají v tom, že mraznička není vyrovnaná a že je poškozeno těsnění dvířek nebo jsou na něm zbytky jídla. Ujistěte se, že je mraznička ve vodorovné poloze, a zkontrolujte těsnění dveří. Je-li to nutné, těsnění vyměňte.

To bylo užitečné (354) Přečtěte si více

Na gumových těsněních mé mrazničky je plíseň, co mám dělat? Ověřeno

Gumová těsnění ve skutečnosti nejsou uvnitř mrazničky, a proto jsou teplejší. To umožňuje růst bakterií a tvorbu plísní. Kaučuky pravidelně čistěte, abyste tomu zabránili.

To bylo užitečné (212) Přečtěte si více

Co je R-410A? Ověřeno

R-410A je chladicí prostředek, který se používá v zařízeních, která ochlazují až na 0 ° C, jako jsou chladničky a klimatizace. Jedná se o náhradu starších chladicích látek a nepoškozuje ozonovou vrstvu.

To bylo užitečné (200) Přečtěte si více