Koupil jsem novou mrazničku, mohu ji okamžitě zapnout?

"Ne, mraznička musí stát ve vzpřímené poloze po dobu nejméně 4 hodin, než ji lze zapnout. Je to proto, že se chladicí kapalina musí usazovat."

To bylo užitečné (811)

Marco Costa 24-04-2024
DAYA DCP100SH4WF1
Dobré ráno, je normální, že mrazák zůstane zapnutý deset minut a po deseti minutách se vypne a znovu zapne? Děkuji

odpověď | To bylo užitečné (34)(Přeloženo Googlem)
Percy Åkerström 27-11-2025
Wasco 31LHVID
Malý mrazák, ale pro mě je dobrý. Zapojil jsem kabel, ale je úplně tichý, nevím, jestli je zapnutý nebo vypnutý, nesvítí žádná kontrolka, která by indikovala, že je zapnutý?

odpověď | To bylo užitečné (10)(Přeloženo Googlem)
MARTI DUHANIČ 22-03-2025
GORENJE FN619EAXL6
Vysvětlete prosím, proč není zobrazena žádná teplota na displeji dveří. Zahrnuto je Zmzolec. Žádám o odpověď. Zdravím Martin Duhanic

odpověď | To bylo užitečné (10)(Přeloženo Googlem)
Lubica Hroncová 03-06-2025
GORENJE ADVANCED FN 619DAXL6
Dnes jsem byl doručen do mrazničky výše uvedené značky, ptám se proč Pokyny pro použití nebyly připojeny. Pokyny by měly být připojeny jako u další spotřebiče a také ve Slovensku mám problém s uvedením mrazničky do běhu bez pokynů. Bylo by vhodné si pamatovat starší lidi, kteří nemají přístup k informacím. Hroncová

odpověď | To bylo užitečné (4)(Přeloženo Googlem)
Raati-Masa 20-10-2025
Uusi FB 3191 gram arkkupakastin
Dnes první spuštění. Vše ostatní funguje ale odsávání víka" nefunguje. Těsnost. Pumpa se nespouští. Díky za pomoc přední hřebík

odpověď | To bylo užitečné (1)(Přeloženo Googlem)
burguiere 20-10-2025
liebher
Po 36 hodinách vypnutí nemohu znovu zapnout mrazák. jak na to?

To bylo užitečné (7)(Přeloženo Googlem)