Manuál Widex Clear 220 Sluchadlo

Potřebujete manuál pro svůj Widex Clear 220 Sluchadlo? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 3 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

VOD NA POUŽÍVANIE A ZÁRUČNÝ LIST
WIDEX CLEAR™ 440, 330, 220
C4-FS/C3-FS/C2-FS
Načúvací prístroj s reproduktorom
vo zvukovode RIC/RITE
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.42 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Widex Clear 220 Sluchadlo a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Widex Clear 220 Sluchadlo?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Widex Clear 220 Sluchadlo. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Widex Clear 220 Sluchadlo papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Widex. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Widex Clear 220 Sluchadlo v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Widex
Modelka Clear 220
Kategorie Sluchadla
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.42 MB

Všechny návody pro Widex Sluchadla
Další manuály Sluchadla

Často kladené otázky o Widex Clear 220 Sluchadlo

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Co znamenají ITE, ITC, CIC a BTE? Ověřeno

Tyto zkratky označují, jak je sluchadlo umístěno, a znamenají následující: ITE = In The Ear, ITC = In The Canal, CIC = Completely in Canal a BTE = Behind the Ear.

To bylo užitečné (179) Přečtěte si více

Jak mohu své sluchadlo čistit a udržovat? Ověřeno

Sluchadla by měla být pravidelně čištěna suchým hadříkem a chráněna před vlhkostí. Doporučuje se také vyměnit baterie podle potřeby a docházet na pravidelné kontroly u sluchového odborníka.

To bylo užitečné (95) Přečtěte si více

Jak dlouho sluchadla vydrží? Ověřeno

Životnost sluchadel se může lišit v závislosti na typu a kvalitě zařízení. V průměru mohou sluchadla vydržet kdekoli od 3 do 7 let. Aby byla zajištěna dlouhá životnost zařízení, je důležité docházet na pravidelné kontroly a údržbu se sluchovým odborníkem.

To bylo užitečné (78) Přečtěte si více
Manuál Widex Clear 220 Sluchadlo

Související produkty

Související kategorie