Manuály pro Sluchadla

Níže najdete všechny značky Sluchadla, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Co znamenají ITE, ITC, CIC a BTE? Ověřeno

Tyto zkratky označují, jak je sluchadlo umístěno, a znamenají následující: ITE = In The Ear, ITC = In The Canal, CIC = Completely in Canal a BTE = Behind the Ear.

To bylo užitečné (180) Přečtěte si více

Jak mohu své sluchadlo čistit a udržovat? Ověřeno

Sluchadla by měla být pravidelně čištěna suchým hadříkem a chráněna před vlhkostí. Doporučuje se také vyměnit baterie podle potřeby a docházet na pravidelné kontroly u sluchového odborníka.

To bylo užitečné (99) Přečtěte si více

Jak dlouho sluchadla vydrží? Ověřeno

Životnost sluchadel se může lišit v závislosti na typu a kvalitě zařízení. V průměru mohou sluchadla vydržet kdekoli od 3 do 7 let. Aby byla zajištěna dlouhá životnost zařízení, je důležité docházet na pravidelné kontroly a údržbu se sluchovým odborníkem.

To bylo užitečné (78) Přečtěte si více