Manuál Whirlpool AWOC 5102 Pračka

Potřebujete manuál pro svůj Whirlpool AWOC 5102 Pračka? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 13 často kladené otázky, 1 komentář a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

a
b
c
1
d
e
f
g
( )
2
3
4
5
6
7
8
9
11
10
13
14
12
B
A
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.45 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Whirlpool AWOC 5102 Pračka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Whirlpool AWOC 5102 Pračka?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Whirlpool AWOC 5102 Pračka. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Nicoleta 02-04-2024
Kde najdu kratší program na stroji whirlpool 5102

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Whirlpool AWOC 5102 Pračka papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Whirlpool. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Whirlpool AWOC 5102 Pračka v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Whirlpool
Modelka AWOC 5102
Kategorie Pračky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.45 MB

Všechny návody pro Whirlpool Pračky
Další manuály Pračky

Často kladené otázky o Whirlpool AWOC 5102 Pračka

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje pračka se nespustí, když stisknu tlačítko start, co mám dělat? Ověřeno

V mnoha případech se dveře pračky nezavřely správně. Otevřete a zavřete dveře a zkuste to znovu.

To bylo užitečné (23027) Přečtěte si více

Moje pračka se nevypustí, co mám dělat? Ověřeno

Hlavním důvodem, proč pračka nevypouští vodu, je zablokování čerpadla nebo vypouštěcí hadice. Pokud má vaše pračka přístup k těmto částem, zkuste odstranit jakékoli zablokování. Pokud se tím problém nevyřeší nebo pokud k těmto součástem nemáte přístup, měli byste se obrátit na mechanika nebo výrobce.

To bylo užitečné (22435) Přečtěte si více

Do mojí pračky neteče voda, co s tím mám dělat? Ověřeno

Zkontrolujte, zda je přívod vody otevřený a zda není hadice přívodu vody nikde zlomená.Pokud se tím problém nevyřeší, kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (8860) Přečtěte si více

Dveře mé pračky se neotevřou, co mám dělat? Ověřeno

Příčin může být několik. Nejběžnější příčinou je ucpaný filtr. Odpojte spotřebič a zkontrolujte filtr. V případě potřeby odstraňte veškeré zablokování. Umístění filtru se liší podle modelu. Je také možné, že existuje speciální páka pro otevření dveří. Pokud tyto možnosti nepomohou, poslední možností je odpojit spotřebič na dobu 30-60 minut a poté se pokusit otevřít dvířka. Pokud to nefunguje, kontaktujte výrobce nebo mechanika.

To bylo užitečné (7337) Přečtěte si více

Moje pračka dělá hodně hluku a/nebo hlasitě vibruje, co s tím mohu dělat? Ověřeno

Je možné, že pračka nebyla vyrovnána.Můžete to udělat tak, že nastavíte nohy do takové výšky, aby byla dokonale vodorovná.Problém může být také způsoben tím, že je v pračce příliš hodně oblečení.Pokud tyto příčiny váš problém nezpůsobují, obraťte se na výrobce.

To bylo užitečné (6356) Přečtěte si více

Ve které přihrádce by měl jít prací prostředek? Ověřeno

Většina praček má 3 přihrádky na prací prostředek. Tyto oddíly jsou často označeny I, II a *, aby se ukázalo, kam jde prací prostředek. Přihrádka I se používá pro předpírku, II pro hlavní praní a * pro aviváž. Nejčastěji se používá oddíl II.

To bylo užitečné (4333) Přečtěte si více

Moje pračka voní, co s tím mohu dělat? Ověřeno

K dispozici jsou pračky se samočisticími funkcemi. Pokud tyto funkce nejsou k dispozici, je možné přidat 100 ml bílého octa nebo 100 g krystalů sody a nechat pračku spustit program o 90 ° C.

To bylo užitečné (3544) Přečtěte si více

Mohu připojit pračku k výstupu teplé vody? Ověřeno

I když pračky pravděpodobně zvládnou příjem vody až do 65 °C, většina výrobců to nedoporučuje.Existují mycí cykly, které využívají vyloženě studenou vodu.V těchto případech může teplá voda zhoršit výsledky mycího cyklu.Navíc mnoho praček je navrženo pro připojení k výstupu studené vody.

To bylo užitečné (2831) Přečtěte si více

Co bych měl věnovat pozornost při stěhování pračky? Ověřeno

Při stěhování pračky byste měli buben zajistit. Můžete použít přepravní šroub dodávaný s každou pračkou, který zabrání pohybu bubnu uvnitř pračky. Musíte také vypustit veškerou vodu.

To bylo užitečné (1391) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl v použití mezi pračkou se sušičkou a samostatnou pračkou a sušičkou? Ověřeno

Největší výhodou pračky se sušičkou je, že zabírá méně místa. Samostatná sušička však bude schopna sušit více než pračka se sušičkou. Pračka se sušičkou také spotřebovává relativně více energie a vyžaduje více času.

To bylo užitečné (1096) Přečtěte si více

Mohu připojit pračku k prodlužovacímu kabelu? Ověřeno

Spotřebiče, které vyžadují velké množství energie, jako je pračka, nelze připojit ke všem prodlužovacím kabelům. Podívejte se, jaké je spotřeba energie pračky, která je uvedena ve Watt, a zkontrolujte, zda to prodlužovací kabel zvládne. Existují prodlužovací kabely se silnějšími kabely, které jsou vyrobeny pro manipulaci s většími spotřebiči.

To bylo užitečné (1093) Přečtěte si více

Mohu skládat sušičku a pračku? Ověřeno

Obecně je možné přímo stohovat sušičku a pračku přímo na sebe. Toto funguje pouze u modelů s předním plněním. Je však vhodné použít k tomu vhodné příslušenství. Tím zabráníte vibracím a pádům strojů a také poškození spodního stroje.

To bylo užitečné (1093) Přečtěte si více

Co znamená „6. smysl“? Ověřeno

Spotřebiče Whirlpool, které jsou vybaveny technologií 6th Sense, mají senzory, které zajišťují optimální provoz stroje. Například v sušičkách tyto senzory měří vlhkost zbývající v pračce a zastaví stroj, když je vše úplně suché.

To bylo užitečné (755) Přečtěte si více
Manuál Whirlpool AWOC 5102 Pračka

Související produkty

Související kategorie