Manuály pro Pračky

Níže najdete všechny značky Pračky, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje pračka se nespustí, když stisknu tlačítko start, co mám dělat? Ověřeno

V mnoha případech se dveře pračky nezavřely správně. Otevřete a zavřete dveře a zkuste to znovu.

To bylo užitečné (23252) Přečtěte si více

Moje pračka se nevypustí, co mám dělat? Ověřeno

Hlavním důvodem, proč pračka nevypouští vodu, je zablokování čerpadla nebo vypouštěcí hadice. Pokud má vaše pračka přístup k těmto částem, zkuste odstranit jakékoli zablokování. Pokud se tím problém nevyřeší nebo pokud k těmto součástem nemáte přístup, měli byste se obrátit na mechanika nebo výrobce.

To bylo užitečné (22581) Přečtěte si více

Do mojí pračky neteče voda, co s tím mám dělat? Ověřeno

Zkontrolujte, zda je přívod vody otevřený a zda není hadice přívodu vody nikde zlomená.Pokud se tím problém nevyřeší, kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (8937) Přečtěte si více

Dveře mé pračky se neotevřou, co mám dělat? Ověřeno

Příčin může být několik. Nejběžnější příčinou je ucpaný filtr. Odpojte spotřebič a zkontrolujte filtr. V případě potřeby odstraňte veškeré zablokování. Umístění filtru se liší podle modelu. Je také možné, že existuje speciální páka pro otevření dveří. Pokud tyto možnosti nepomohou, poslední možností je odpojit spotřebič na dobu 30-60 minut a poté se pokusit otevřít dvířka. Pokud to nefunguje, kontaktujte výrobce nebo mechanika.

To bylo užitečné (7462) Přečtěte si více

Moje pračka dělá hodně hluku a/nebo hlasitě vibruje, co s tím mohu dělat? Ověřeno

Je možné, že pračka nebyla vyrovnána.Můžete to udělat tak, že nastavíte nohy do takové výšky, aby byla dokonale vodorovná.Problém může být také způsoben tím, že je v pračce příliš hodně oblečení.Pokud tyto příčiny váš problém nezpůsobují, obraťte se na výrobce.

To bylo užitečné (6414) Přečtěte si více

Ve které přihrádce by měl jít prací prostředek? Ověřeno

Většina praček má 3 přihrádky na prací prostředek. Tyto oddíly jsou často označeny I, II a *, aby se ukázalo, kam jde prací prostředek. Přihrádka I se používá pro předpírku, II pro hlavní praní a * pro aviváž. Nejčastěji se používá oddíl II.

To bylo užitečné (4405) Přečtěte si více

Moje pračka voní, co s tím mohu dělat? Ověřeno

K dispozici jsou pračky se samočisticími funkcemi. Pokud tyto funkce nejsou k dispozici, je možné přidat 100 ml bílého octa nebo 100 g krystalů sody a nechat pračku spustit program o 90 ° C.

To bylo užitečné (3627) Přečtěte si více

Mohu připojit pračku k výstupu teplé vody? Ověřeno

I když pračky pravděpodobně zvládnou příjem vody až do 65 °C, většina výrobců to nedoporučuje.Existují mycí cykly, které využívají vyloženě studenou vodu.V těchto případech může teplá voda zhoršit výsledky mycího cyklu.Navíc mnoho praček je navrženo pro připojení k výstupu studené vody.

To bylo užitečné (2852) Přečtěte si více

Co bych měl věnovat pozornost při stěhování pračky? Ověřeno

Při stěhování pračky byste měli buben zajistit. Můžete použít přepravní šroub dodávaný s každou pračkou, který zabrání pohybu bubnu uvnitř pračky. Musíte také vypustit veškerou vodu.

To bylo užitečné (1417) Přečtěte si více

Mohu připojit pračku k prodlužovacímu kabelu? Ověřeno

Spotřebiče, které vyžadují velké množství energie, jako je pračka, nelze připojit ke všem prodlužovacím kabelům. Podívejte se, jaké je spotřeba energie pračky, která je uvedena ve Watt, a zkontrolujte, zda to prodlužovací kabel zvládne. Existují prodlužovací kabely se silnějšími kabely, které jsou vyrobeny pro manipulaci s většími spotřebiči.

To bylo užitečné (1119) Přečtěte si více

Mohu skládat sušičku a pračku? Ověřeno

Obecně je možné přímo stohovat sušičku a pračku přímo na sebe. Toto funguje pouze u modelů s předním plněním. Je však vhodné použít k tomu vhodné příslušenství. Tím zabráníte vibracím a pádům strojů a také poškození spodního stroje.

To bylo užitečné (1119) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl v použití mezi pračkou se sušičkou a samostatnou pračkou a sušičkou? Ověřeno

Největší výhodou pračky se sušičkou je, že zabírá méně místa. Samostatná sušička však bude schopna sušit více než pračka se sušičkou. Pračka se sušičkou také spotřebovává relativně více energie a vyžaduje více času.

To bylo užitečné (1119) Přečtěte si více