Camry Pračky

Níže najdete všechny modely Camry Pračky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Do mojí pračky neteče voda, co s tím mám dělat? Ověřeno
Zkontrolujte, zda je přívod vody otevřený a zda není hadice přívodu vody nikde zlomená.Pokud se tím problém nevyřeší, kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (4863)
Moje pračka dělá hodně hluku a/nebo hlasitě vibruje, co s tím mohu dělat? Ověřeno
Je možné, že pračka nebyla vyrovnána.Můžete to udělat tak, že nastavíte nohy do takové výšky, aby byla dokonale vodorovná.Problém může být také způsoben tím, že je v pračce příliš hodně oblečení.Pokud tyto příčiny váš problém nezpůsobují, obraťte se na výrobce.

To bylo užitečné (3562)
Mohu připojit pračku k výstupu teplé vody? Ověřeno
I když pračky pravděpodobně zvládnou příjem vody až do 65 °C, většina výrobců to nedoporučuje.Existují mycí cykly, které využívají vyloženě studenou vodu.V těchto případech může teplá voda zhoršit výsledky mycího cyklu.Navíc mnoho praček je navrženo pro připojení k výstupu studené vody.

To bylo užitečné (2060)