Manuál Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada

Potřebujete manuál pro svůj Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 6 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

SKILLER
SGH10
Anleitung
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.07 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Sharkoon. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Sharkoon
Modelka Skiller SGH10
Kategorie Sluchátkové sady
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.07 MB

Všechny návody pro Sharkoon Sluchátkové sady
Další manuály Sluchátkové sady

Často kladené otázky o Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Funguje Bluetooth přes stěny a stropy? Ověřeno

Signál Bluetooth bude fungovat skrz stěny a strop, pokud nejsou vyrobeny z kovu. V závislosti na tloušťce a materiálu stěny může signál ztratit na síle.

To bylo užitečné (106) Přečtěte si více

Když k zařízení připojím náhlavní soupravu, nepracuje správně, co mohu dělat? Ověřeno

Je možné, že se v otvoru, ke kterému je náhlavní souprava připojena, nahromadila nečistota, která jí brání ve správném kontaktu. Nejlepší způsob čištění je stlačeným vzduchem. Máte-li pochybnosti, nechte to provést odborníkem.

To bylo užitečné (3) Přečtěte si více

Kdy je moje hudba příliš hlasitá? Ověřeno

Zvuky nad 80 decibelů (dB) mohou začít poškozovat sluch. Zvuky nad 120 dB okamžitě poškozují sluch. Závažnost poškození závisí na tom, jak často a jak dlouho je zvuk přítomen.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více

Co je to Noise Cancelling? Ověřeno

Noise Canceling je technika, která se používá hlavně ve sluchátkách. Aktivní regulace hluku se používá ke snížení nebo odstranění vlivu okolního hluku.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více

Do jaké hladiny hluku je pro děti bezpečný? Ověřeno

U dětí dochází k poškození sluchu rychleji než u dospělých. Proto je důležité nikdy nevystavovat děti hluku silnějšímu než 85 dB. V případě sluchátek existují speciální modely pro děti. V případě reproduktorů nebo jiných situací musíte být opatrní, aby hluk nepřekročil tuto úroveň.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více

Mohu po použití omotat kabel kolem zařízení? Ověřeno

Je lepší to nedělat, protože to může poškodit kabel. Nejlépe uděláte, když šňůru zabalíte tak, jak byla při balení produktu.

To bylo užitečné (0) Přečtěte si více
Manuál Sharkoon Skiller SGH10 Sluchátková sada

Související produkty

Související kategorie