Manuál Riwall REPW 150 Tlaková myčka

Potřebujete manuál pro svůj Riwall REPW 150 Tlaková myčka? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 3 často kladené otázky, 0 komentářů a má 3 hlasů s průměrným hodnocením produktu 33/100. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 5.96 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Riwall REPW 150 Tlaková myčka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Riwall REPW 150 Tlaková myčka?
Ano Ne
33%
67%
3 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Riwall REPW 150 Tlaková myčka. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Riwall REPW 150 Tlaková myčka papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Riwall. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Riwall REPW 150 Tlaková myčka v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Riwall
Modelka REPW 150
Kategorie Tlakové myčky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 5.96 MB

Všechny návody pro Riwall Tlakové myčky
Další manuály Tlakové myčky

Často kladené otázky o Riwall REPW 150 Tlaková myčka

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Mohu použít svůj tlakový čistič k vyčištění auta? Ověřeno

Ano můžeš. Udržujte tlakovou myčku alespoň 20 centimetrů od vozu a nepřekračujte tlak 110 barů.

To bylo užitečné (819) Přečtěte si více

Co znamená PSI? Ověřeno

PSI znamená Libra na čtvereční palec, což značí množství tlaku. Čím více PSI tlakový čistič dokáže dodat, tím výkonnější je jeho čištění.

To bylo užitečné (195) Přečtěte si více

Jak uložím tlakový čistič v zimě? Ověřeno

Tlakový čistič je výrobek s částmi, kterými protéká voda. Před uskladněním jej vždy úplně vyprázdněte, aby nedošlo k poškození mrazem. Aby nedocházelo k poškození mrazem, je nejlepší udržovat tlakový čistič na místě bez mrazu.

To bylo užitečné (194) Přečtěte si více
Manuál Riwall REPW 150 Tlaková myčka

Související produkty

Související kategorie