Manuál Riwall REPW 120 Tlaková myčka

Potřebujete manuál k Riwall REPW 120 Tlaková myčka? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 5.96 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Riwall REPW 120 Tlaková myčka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Riwall spokojeni?
Ano Ne
0%
100%
3 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Mohu použít svůj tlakový čistič k vyčištění auta? Ověřeno
Ano můžeš. Udržujte tlakovou myčku alespoň 20 centimetrů od vozu a nepřekračujte tlak 110 barů.

To bylo užitečné (756)
Jak uložím tlakový čistič v zimě? Ověřeno
Tlakový čistič je výrobek s částmi, kterými protéká voda. Před uskladněním jej vždy úplně vyprázdněte, aby nedošlo k poškození mrazem. Aby nedocházelo k poškození mrazem, je nejlepší udržovat tlakový čistič na místě bez mrazu.

To bylo užitečné (142)
Co znamená PSI? Ověřeno
PSI znamená Libra na čtvereční palec, což značí množství tlaku. Čím více PSI tlakový čistič dokáže dodat, tím výkonnější je jeho čištění.

To bylo užitečné (135)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Adam Pietras 22-05-2022
Ahoj Prosím o podrobné informace, jak začít se sbírkou šamponů v Riwall PRO KOX RS 350i Uživatelská příručka není vyčerpávající pozdravy

odpověď | To bylo užitečné (18)(Translated by Google)
Tomasz Skrzek 25-09-2022
Prosím, dejte mi vědět, co musím udělat, abych nechal běžet kapalinu / pěnu / z nádržky na čisticí prostředek umístěné v pračce Riwall 150 SET. Pravděpodobně něco s kopí, ale v návodu se o tom nic nepíše. pozdravy

odpověď | To bylo užitečné (4)(Translated by Google)
Békei László 11-07-2022
Ze spouště kape slabý proud vody Není těsnění dobré? Pokud stroj spustím a poté jej vypnu, voda na konci teče dál, dokud vodu nevypnu. Co může být špatně? Kde je služba v Szeged? Předem děkujeme za vaši pomoc! [email protected]

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Manuál Riwall REPW 120 Tlaková myčka