Manuály pro Chubb Sejfy

Níže najdete všechny modely Chubb Sejfy, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Zámek mého elektronického trezoru se neotevře, ale jsem si jist, že zadaný kód je správný. Co můžu dělat? Ověřeno
To se může stát, když je napětí baterie příliš nízké. To může být způsobeno levnými nebo téměř vybitými bateriemi. Vyměňte baterie a zkuste to znovu. Pokud se tím problém nevyřeší, měli byste kontaktovat výrobce.

To bylo užitečné (1243) Přečtěte si více
Ztratil jsem kombinaci svého trezoru, co mám dělat? Ověřeno
V případě trezoru s elektronickým zámkem je často přiložen nouzový klíč, kterým lze trezor stále otevřít. Pokud není k dispozici žádný nouzový klíč nebo jiné řešení, mohou vám pomoci specializované společnosti. V případě malého trezoru však mohou být náklady na specialistu vyšší než náklady na nový trezor. V takovém případě je poslední možností rozlomení trezoru.

To bylo užitečné (566) Přečtěte si více
Kdy je vhodné zabezpečit můj trezor? Ověřeno
Obecně je dobré zajistit trezory do 1 000 kilogramů nebo méně. To zabrání tomu, aby zloděj ukradl celý trezor. Je také možné, že pojišťovna požaduje zajištění trezoru. Vždy nechte svůj trezor zabezpečit odborníkem.

To bylo užitečné (164) Přečtěte si více