Manuál Chubb Sigma 1K Sejf

Potřebujete manuál k Chubb Sigma 1K Sejf? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 0.74 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Chubb Sigma 1K Sejf a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Chubb spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Zámek mého elektronického trezoru se neotevře, ale jsem si jist, že zadaný kód je správný. Co můžu dělat? Ověřeno
To se může stát, když je napětí baterie příliš nízké. To může být způsobeno levnými nebo téměř vybitými bateriemi. Vyměňte baterie a zkuste to znovu. Pokud se tím problém nevyřeší, měli byste kontaktovat výrobce.

To bylo užitečné (1211)
Ztratil jsem kombinaci svého trezoru, co mám dělat? Ověřeno
V případě trezoru s elektronickým zámkem je často přiložen nouzový klíč, kterým lze trezor stále otevřít. Pokud není k dispozici žádný nouzový klíč nebo jiné řešení, mohou vám pomoci specializované společnosti. V případě malého trezoru však mohou být náklady na specialistu vyšší než náklady na nový trezor. V takovém případě je poslední možností rozlomení trezoru.

To bylo užitečné (541)
Kdy je vhodné zabezpečit můj trezor? Ověřeno
Obecně je dobré zajistit trezory do 1 000 kilogramů nebo méně. To zabrání tomu, aby zloděj ukradl celý trezor. Je také možné, že pojišťovna požaduje zajištění trezoru. Vždy nechte svůj trezor zabezpečit odborníkem.

To bylo užitečné (158)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Chubb Sigma 1K Sejf