Manuály pro Hobby Karavany

Níže najdete všechny modely Hobby Karavany, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Na co bych měl pamatovat, když jsem svůj karavan uložil do zimního skladu? Ověřeno

Zajistěte, aby z kotlů, nádrží a toalet byla odstraněna veškerá voda. Je také moudré vyjmout baterii. Uchovávejte jej na teplém místě a udržujte jej nabitý pomocí nabíječky. Tlak v pneumatikách se může vlivem chladu snížit, takže je dobré před uskladněním zvýšit tlak o 0,5 baru. Může být také dobrý nápad umístit absorbér vlhkosti do karavanu během skladování.

To bylo užitečné (340) Přečtěte si více

Jak dlouho může karavan stát venku? Ověřeno

Karavan je vyroben tak, aby byl venku, a proto může být ponechán venku. Když se však karavan nepoužívá, je lepší jej skladovat v suchu a přikrytý. Tím se prodlužuje životnost karavanu. Pokud je karavan ponechán venku delší dobu, může dojít k jeho poškození. Slunce může například vysušit těsnící gumy a vytvořit mech. Alternativou ke skladování může být umístění ochranného krytu na karavan.

To bylo užitečné (31) Přečtěte si více