Manuál Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan

Potřebujete manuál pro svůj Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 2 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

ONTOUR • DE LUXE • DE LUXE EDITION • IC LINE • EXCELLENT • PRESTIGE • PREMIUM • LANDHAUS
PŘÍRUČKA K PROVOZU
Verze 8/2017
CZ
Stáhnout manuál v český (PDF, 20.39 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Hobby. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Hobby
Modelka Prestige 720 KWFU (2018)
Kategorie Karavany
Typ souboru PDF
Velikost souboru 20.39 MB

Všechny návody pro Hobby Karavany
Další manuály Karavany

Často kladené otázky o Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Na co bych měl pamatovat, když jsem svůj karavan uložil do zimního skladu? Ověřeno

Zajistěte, aby z kotlů, nádrží a toalet byla odstraněna veškerá voda. Je také moudré vyjmout baterii. Uchovávejte jej na teplém místě a udržujte jej nabitý pomocí nabíječky. Tlak v pneumatikách se může vlivem chladu snížit, takže je dobré před uskladněním zvýšit tlak o 0,5 baru. Může být také dobrý nápad umístit absorbér vlhkosti do karavanu během skladování.

To bylo užitečné (341) Přečtěte si více

Jak dlouho může karavan stát venku? Ověřeno

Karavan je vyroben tak, aby byl venku, a proto může být ponechán venku. Když se však karavan nepoužívá, je lepší jej skladovat v suchu a přikrytý. Tím se prodlužuje životnost karavanu. Pokud je karavan ponechán venku delší dobu, může dojít k jeho poškození. Slunce může například vysušit těsnící gumy a vytvořit mech. Alternativou ke skladování může být umístění ochranného krytu na karavan.

To bylo užitečné (34) Přečtěte si více
Manuál Hobby Prestige 720 KWFU (2018) Karavan

Související produkty