Manuál Clatronic AR 686 Autorádio

Potřebujete manuál k Clatronic AR 686 Autorádio? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 3.83 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Clatronic AR 686 Autorádio a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Clatronic spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Co je DAB +? Ověřeno
DAB + je nástupcem signálu FM a je zkratkou pro Digital Audio Broadcasting. Jedná se o digitální signál, který umožňuje více kanálů ve stejné šířce pásma a umožňuje snadnější přepínání mezi kanály.

To bylo užitečné (383)
Jaký je rozdíl mezi FM a AM? Ověřeno
FM a AM jsou obě formy modulace používané k přenosu signálu. FM znamená Frekvenční modulace a AM znamená Amplitude Modulation. AM je nejstarší forma modulace. Největší rozdíl je v tom, že signál FM je mnohem silnější než signál AM.

To bylo užitečné (201)
V autorádiu je zaseknuté CD, co mám dělat? Ověřeno
Některá autorádia mají funkci pro vysunutí zaseknutých CD. Vypněte vozidlo a stiskněte současně tlačítka „zapnout“ a „vysunout“ na 10 sekund. Pokud to nefunguje, nastartujte auto a zkuste to znovu.

To bylo užitečné (191)
Jaká velikost autorádia se hodí k mému autu? Ověřeno
Existují dvě standardní velikosti autorádia, 1-DIN a 2-DIN. 1-DIN je standardní štíhlá verze a 2-DIN je dvojnásobek této výšky. 2-DIN autorádia mají často prostor pro obrazovku pro zobrazení navigačních informací nebo přehrávání filmů.

To bylo užitečné (154)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Clatronic AR 686 Autorádio