Manuály pro Autorádia

Níže najdete všechny značky Autorádia, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Co je DAB +? Ověřeno

DAB + je nástupcem signálu FM a je zkratkou pro Digital Audio Broadcasting. Jedná se o digitální signál, který umožňuje více kanálů ve stejné šířce pásma a umožňuje snadnější přepínání mezi kanály.

To bylo užitečné (493) Přečtěte si více

V autorádiu je zaseknuté CD, co mám dělat? Ověřeno

Některá autorádia mají funkci pro vysunutí zaseknutých CD. Vypněte vozidlo a stiskněte současně tlačítka „zapnout“ a „vysunout“ na 10 sekund. Pokud to nefunguje, nastartujte auto a zkuste to znovu.

To bylo užitečné (268) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi FM a AM? Ověřeno

FM a AM jsou obě formy modulace používané k přenosu signálu. FM znamená Frekvenční modulace a AM znamená Amplitude Modulation. AM je nejstarší forma modulace. Největší rozdíl je v tom, že signál FM je mnohem silnější než signál AM.

To bylo užitečné (266) Přečtěte si více

Jaká velikost autorádia se hodí k mému autu? Ověřeno

Existují dvě standardní velikosti autorádia, 1-DIN a 2-DIN. 1-DIN je standardní štíhlá verze a 2-DIN je dvojnásobek této výšky. 2-DIN autorádia mají často prostor pro obrazovku pro zobrazení navigačních informací nebo přehrávání filmů.

To bylo užitečné (226) Přečtěte si více