Manuál Chicco Gro-up 123 Autosedadlo

Potřebujete manuál k Chicco Gro-up 123 Autosedadlo? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.22 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Chicco Gro-up 123 Autosedadlo a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Chicco Gro-up 123 Autosedadlo?
Ano Ne
75%
25%
4 hlasy

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Chicco Gro-up 123 Autosedadlo papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Chicco. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Chicco Gro-up 123 Autosedadlo v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Chicco
Modelka Gro-up 123
Kategorie Autosedadla
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.22 MB

Často kladené otázky o Chicco Gro-up 123 Autosedadlo

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Lze autosedačky Isofix umístit do automobilů bez Isofixu? Ověřeno
Většina dostupných autosedaček Isofix má kromě specifického schválení vozu také univerzální schválení pro zajištění pomocí bezpečnostních pásů. To umožňuje upevnění sedadla bezpečnostními pásy. Podrobnosti najdete v příručce k autosedačce. Existují autosedačky Isofix, které nelze zajistit bezpečnostními pásy.

To bylo užitečné (677) Přečtěte si více
Kam je nejbezpečnější umístit autosedačku? Ověřeno
To částečně závisí na vozidle, ale obecně je nejbezpečnější místo uprostřed na zadním sedadle.Tam je dítě co nejdál od stran a je tak nejlépe chráněno v případě nehody.To však platí pouze v případě, že je zde úplný 3bodový bezpečnostní pás.Pokud je zde pouze břišní pás, je bezpečnější použít sedadlo vzadu u okna.

To bylo užitečné (617) Přečtěte si více
Mohu použít spoušť vozidla v letadle? Ověřeno
Neexistují žádné mezinárodní pokyny pro používání autosedaček v letadlech. V závislosti na modelu je možné, že je k tomu vhodná autosedačka. Zda je či není povoleno, záleží na letecké společnosti. Vždy to předem ověřte u letecké společnosti.

To bylo užitečné (190) Přečtěte si více
Lze všechny autosedačky Isofix namontovat do všech automobilů s Isofixem? Ověřeno
Ne, existují univerzální a neuniverzální autosedačky Isofix. Neuniverzální autosedačku Isofix lze používat pouze v určených vozidlech. Sedačka je dodávána se seznamem modelů automobilů, které jsou vhodné pro použití s ​​touto sedačkou. Univerzální autosedačku Isofix lze používat pouze ve vozidlech, která jsou vybavena Isofixem a upevňovacím bodem Top Tether.

To bylo užitečné (143) Přečtěte si více
Co je to Isofix? Ověřeno
Isofix je mezinárodně standardizovaný systém pro montáž autosedaček do automobilů. V autě jsou montážní konzoly Isofix. Tyto držáky jsou umístěny mezi opěradlem a sedadlem zadního sedadla a jsou spojeny s karoserií vozu. Autosedačka Isofix je vybavena háčky, které lze snadno připevnit k montážním konzolám.

To bylo užitečné (136) Přečtěte si více
Jak dlouho může moje dítě sedět v autosedačce? Ověřeno
Nenechte své dítě sedět v autosedačce déle než 1,5 až 2 hodiny denně. Mnoho moderních kočárků nabízí možnost připevnit autosedačku nahoře, což umožňuje rychlou přepravu vašeho dítěte. Také v takovém případě nepřekračujte 1,5 až 2 hodiny denně.

To bylo užitečné (134) Přečtěte si více

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Chicco Gro-up 123 Autosedadlo. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Manuál Chicco Gro-up 123 Autosedadlo