Manuály pro Autosedadla

Níže najdete všechny značky Autosedadla, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Lze autosedačky Isofix umístit do automobilů bez Isofixu? Ověřeno

Většina dostupných autosedaček Isofix má kromě specifického schválení vozu také univerzální schválení pro zajištění pomocí bezpečnostních pásů. To umožňuje upevnění sedadla bezpečnostními pásy. Podrobnosti najdete v příručce k autosedačce. Existují autosedačky Isofix, které nelze zajistit bezpečnostními pásy.

To bylo užitečné (723) Přečtěte si více

Kam je nejbezpečnější umístit autosedačku? Ověřeno

To částečně závisí na vozidle, ale obecně je nejbezpečnější místo uprostřed na zadním sedadle.Tam je dítě co nejdál od stran a je tak nejlépe chráněno v případě nehody.To však platí pouze v případě, že je zde úplný 3bodový bezpečnostní pás.Pokud je zde pouze břišní pás, je bezpečnější použít sedadlo vzadu u okna.

To bylo užitečné (644) Přečtěte si více

Mohu použít spoušť vozidla v letadle? Ověřeno

Neexistují žádné mezinárodní pokyny pro používání autosedaček v letadlech. V závislosti na modelu je možné, že je k tomu vhodná autosedačka. Zda je či není povoleno, záleží na letecké společnosti. Vždy to předem ověřte u letecké společnosti.

To bylo užitečné (217) Přečtěte si více

Lze všechny autosedačky Isofix namontovat do všech automobilů s Isofixem? Ověřeno

Ne, existují univerzální a neuniverzální autosedačky Isofix. Neuniverzální autosedačku Isofix lze používat pouze v určených vozidlech. Sedačka je dodávána se seznamem modelů automobilů, které jsou vhodné pro použití s ​​touto sedačkou. Univerzální autosedačku Isofix lze používat pouze ve vozidlech, která jsou vybavena Isofixem a upevňovacím bodem Top Tether.

To bylo užitečné (167) Přečtěte si více

Jak dlouho může moje dítě sedět v autosedačce? Ověřeno

Nenechte své dítě sedět v autosedačce déle než 1,5 až 2 hodiny denně. Mnoho moderních kočárků nabízí možnost připevnit autosedačku nahoře, což umožňuje rychlou přepravu vašeho dítěte. Také v takovém případě nepřekračujte 1,5 až 2 hodiny denně.

To bylo užitečné (158) Přečtěte si více

Co je to Isofix? Ověřeno

Isofix je mezinárodně standardizovaný systém pro montáž autosedaček do automobilů. V autě jsou montážní konzoly Isofix. Tyto držáky jsou umístěny mezi opěradlem a sedadlem zadního sedadla a jsou spojeny s karoserií vozu. Autosedačka Isofix je vybavena háčky, které lze snadno připevnit k montážním konzolám.

To bylo užitečné (157) Přečtěte si více