Manuál Bauknecht WAT Care 40SD Pračka

Potřebujete manuál k Bauknecht WAT Care 40SD Pračka? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 2.35 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Bauknecht WAT Care 40SD Pračka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Bauknecht spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje pračka se nevypustí, co mám dělat? Ověřeno
Hlavním důvodem, proč pračka nevypouští vodu, je zablokování čerpadla nebo vypouštěcí hadice. Pokud má vaše pračka přístup k těmto částem, zkuste odstranit jakékoli zablokování. Pokud se tím problém nevyřeší nebo pokud k těmto součástem nemáte přístup, měli byste se obrátit na mechanika nebo výrobce.

To bylo užitečné (16631)
Moje pračka se nespustí, když stisknu tlačítko start, co mám dělat? Ověřeno
V mnoha případech se dveře pračky nezavřely správně. Otevřete a zavřete dveře a zkuste to znovu.

To bylo užitečné (14598)
Do mojí pračky neteče voda, co s tím mám dělat? Ověřeno
Zkontrolujte, zda je přívod vody otevřený a zda není hadice přívodu vody nikde zlomená.Pokud se tím problém nevyřeší, kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (5903)
Moje pračka dělá hodně hluku a/nebo hlasitě vibruje, co s tím mohu dělat? Ověřeno
Je možné, že pračka nebyla vyrovnána.Můžete to udělat tak, že nastavíte nohy do takové výšky, aby byla dokonale vodorovná.Problém může být také způsoben tím, že je v pračce příliš hodně oblečení.Pokud tyto příčiny váš problém nezpůsobují, obraťte se na výrobce.

To bylo užitečné (4221)
Dveře mé pračky se neotevřou, co mám dělat? Ověřeno
Příčin může být několik. Nejběžnější příčinou je ucpaný filtr. Odpojte spotřebič a zkontrolujte filtr. V případě potřeby odstraňte veškeré zablokování. Umístění filtru se liší podle modelu. Je také možné, že existuje speciální páka pro otevření dveří. Pokud tyto možnosti nepomohou, poslední možností je odpojit spotřebič na dobu 30-60 minut a poté se pokusit otevřít dvířka. Pokud to nefunguje, kontaktujte výrobce nebo mechanika.

To bylo užitečné (3480)
Mohu připojit pračku k výstupu teplé vody? Ověřeno
I když pračky pravděpodobně zvládnou příjem vody až do 65 °C, většina výrobců to nedoporučuje.Existují mycí cykly, které využívají vyloženě studenou vodu.V těchto případech může teplá voda zhoršit výsledky mycího cyklu.Navíc mnoho praček je navrženo pro připojení k výstupu studené vody.

To bylo užitečné (2260)
Ve které přihrádce by měl jít prací prostředek? Ověřeno
Většina praček má 3 přihrádky na prací prostředek. Tyto oddíly jsou často označeny I, II a *, aby se ukázalo, kam jde prací prostředek. Přihrádka I se používá pro předpírku, II pro hlavní praní a * pro aviváž. Nejčastěji se používá oddíl II.

To bylo užitečné (1989)
Moje pračka voní, co s tím mohu dělat? Ověřeno
K dispozici jsou pračky se samočisticími funkcemi. Pokud tyto funkce nejsou k dispozici, je možné přidat 100 ml bílého octa nebo 100 g krystalů sody a nechat pračku spustit program o 90 ° C.

To bylo užitečné (1584)
Co bych měl věnovat pozornost při stěhování pračky? Ověřeno
Při stěhování pračky byste měli buben zajistit. Můžete použít přepravní šroub dodávaný s každou pračkou, který zabrání pohybu bubnu uvnitř pračky. Musíte také vypustit veškerou vodu.

To bylo užitečné (736)
Mohu skládat sušičku a pračku? Ověřeno
Obecně je možné přímo stohovat sušičku a pračku přímo na sebe. Toto funguje pouze u modelů s předním plněním. Je však vhodné použít k tomu vhodné příslušenství. Tím zabráníte vibracím a pádům strojů a také poškození spodního stroje.

To bylo užitečné (653)
Mohu připojit pračku k prodlužovacímu kabelu? Ověřeno
Spotřebiče, které vyžadují velké množství energie, jako je pračka, nelze připojit ke všem prodlužovacím kabelům. Podívejte se, jaké je spotřeba energie pračky, která je uvedena ve Watt, a zkontrolujte, zda to prodlužovací kabel zvládne. Existují prodlužovací kabely se silnějšími kabely, které jsou vyrobeny pro manipulaci s většími spotřebiči.

To bylo užitečné (454)
Jaký je rozdíl v použití mezi pračkou se sušičkou a samostatnou pračkou a sušičkou? Ověřeno
Největší výhodou pračky se sušičkou je, že zabírá méně místa. Samostatná sušička však bude schopna sušit více než pračka se sušičkou. Pračka se sušičkou také spotřebovává relativně více energie a vyžaduje více času.

To bylo užitečné (358)

Loading…

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Hans Bosmann 08-02-2020
Moje pračka vynechává cyklus odstřeďování pracího programu

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Tento manuál původně publikovala společnost Bauknecht.