Manuál BasicXL BXL-WKL10 Světlo pro buzení

Potřebujete manuál k BasicXL BXL-WKL10 Světlo pro buzení? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 2.54 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte BasicXL BXL-WKL10 Světlo pro buzení a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem BasicXL spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Lze každé světlo pro probuzení použít také k usnutí? Ověřeno
Ačkoli název napovídá něco jiného, ​​mnoho budíků má také nastavení usnout. U jednodušších modelů může tato funkce chybět, proto je před nákupem vždy zkontrolujte.

To bylo užitečné (20)
Jaký je rozdíl mezi budíkem a lampou denního světla? Ověřeno
Světla probuzení mají obecně simulovat přirozený přechod od tmy ke světlu a naopak. To vám umožní postupně se probudit nebo usnout. Denní lampy jsou určeny k vyrovnání nedostatku denního světla u lidí, kteří kvůli tomu mají problémy.

To bylo užitečné (11)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Tento manuál původně publikovala společnost BasicXL.