Manuály pro BasicXL Meteostanice

Níže najdete všechny modely BasicXL Meteostanice, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje meteostanice předpovídala, že bude pršet, ale nepršelo.Jak to? Ověřeno
Předpověď meteostanice je založená na tlaku vzduchu.Nízký tlak obecně znamená špatné počasí a vysoký tlak dobré počasí.Počasí se může vyvinout jinak, než jak předpovídá tlak vzduchu.

To bylo užitečné (1214)
Jaké je nejlepší umístění meteorologické stanice a jejích senzorů? Ověřeno
Samotná meteorologická stanice je umístěna uvnitř a musí být chráněna před zdroji tepla, jako je kuchyň, okna nebo elektrické spotřebiče. Samostatný snímač venkovní teploty musí být umístěn ve stínu a nejméně 1,25 m nad zemí. Dešťový senzor musí být umístěn na otevřeném prostranství, kde může vždy shromažďovat déšť. Senzor větru musí být umístěn také na volném prostranství, kde na něj mohou působit jakékoli překážky.

To bylo užitečné (192)
Mohu vyměnitelnou baterii v zařízení nechat dlouho? Ověřeno
Vyměnitelné baterie mohou zůstat v zařízení po dlouhou dobu, pokud se zařízení používá. Pokud je zařízení dlouhodobě skladováno, je doporučeno vyjmout baterie, aby nedošlo k oxidaci.

To bylo užitečné (141)
Baterie v mém zařízení je oxidovaná, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno
Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (140)
Moje meteorologická stanice má srážkoměr, dokáže také měřit množství sněžení? Ověřeno
Některé srážkoměry jsou vybaveny topným tělesem, díky kterému se sníh roztaje a umožňuje jeho měření. Bez topného tělesa se srážkoměr ucpe a nelze provádět žádné měření.

To bylo užitečné (138)