Manuály pro Juwel Akvária

Níže najdete všechny modely Juwel Akvária, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Kolik ryb mohu dát do svého akvária? Ověřeno

Lze použít následující základní pravidlo: Na litr vody můžete přidat jeden centimetr sladkovodních ryb nebo půl centimetru mořských ryb. Mějte na paměti, že to také závisí na kapacitě filtru a počtu dekorativních prvků v akváriu.

To bylo užitečné (275) Přečtěte si více

Jak často mám čistit akvárium? Ověřeno

K dispozici je speciální zařízení pro měření různých minerálních hodnot ve vodě a pro určení, zda je nutné čištění. Pokud toto zařízení není k dispozici, je nejlepší akvárium čistit alespoň jednou týdně.

To bylo užitečné (167) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál Juwel Rio 125 Akvárium
BERNARD AMANIEU 29-07-2021
Nejsem spokojen s filtračním systémem, musel jsem odstranit některé houby, protože čerpadlo nedokázalo vyčistit akvárium: špinavé po 4 dnech !!! žádná pomoc od prodejce ets truffaut má MERIGNAC 33 k přečtení děkuji B.AMANIEU


(Přeloženo Googlem)
Juwel Rio 125 Akvárium