Manuály pro Einhell Vertikutátory

Níže najdete všechny modely Einhell Vertikutátory, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je ten správný okamžik pro hrabání mého trávníku? Ověřeno

Nejlepší období pro hrabání trávníku je během podzimu. Takto vyčistíte trávník na zimu. Proces lze opakovat na jaře, kdy noční teploty neklesnou pod bod mrazu. Díky tomu bude tráva absorbovat více kyslíku a živin.

To bylo užitečné (116) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál Einhell GC-SA 1231/1 Vertikutátor
JOSE LUIS GARCIA HUMADA 06-03-2024
MŮJ E-MAIL JE [email protected]. Prosím, ocenil bych, kdybyste mi poslali návod na tento stroj ve španělštině, protože neumím německy ani nic.


(Přeloženo Googlem)
Einhell GC-SA 1231/1 Vertikutátor
Manuál Einhell GC-SA 1231/1 Vertikutátor
Stig Bertil Svensson 15-05-2023
Když jsem jezdil po trávníku, šel velmi nerovnoměrně a nepomohlo, když jsem ho naklonil dozadu, takže se uvolnil! Musel se neustále restartovat! Někdy to šlo dobře, ale najednou jsem dostal statistiky o! Teď to nejde vůbec! Koupeno v roce 2019. Záruka?


(Přeloženo Googlem)
Einhell GC-SA 1231/1 Vertikutátor