Manuály pro Güde Křovinořezy

Níže najdete všechny modely Güde Křovinořezy, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak poznám, že je můj nůž na živé ploty tupý? Ověřeno

Když se místo řezu táhnou větve, nůžky na živé ploty jsou tupé a je třeba je naostřit.

To bylo užitečné (259) Přečtěte si více

Jak nabrousím nože nůžek na živý plot? Ověřeno

Ostření nožů nůžek na živý plot je důležité pro udržení výkonu a účinnosti nástroje. K broušení čepelí budete potřebovat pilník nebo brusný kámen speciálně navržený pro typ čepele vašich nůžek na živý plot.

To bylo užitečné (137) Přečtěte si více

Jak mám namazat nože nůžek na živý plot? Ověřeno

Mazání nožů nůžek na živý plot pomůže snížit tření a opotřebení a prodlouží životnost nástroje. Používejte vysoce kvalitní mazací olej speciálně určený pro nůžky na živé ploty a po každém použití naneste malé množství na nože.

To bylo užitečné (55) Přečtěte si více

Jak mohu zabránit tvorbě rzi na čepelích nůžek na živý plot? Ověřeno

Rez může poškodit čepele nůžek na živý plot, snížit jejich výkon a životnost. Abyste zabránili rzi, nože po každém použití důkladně očistěte a osušte a uložte je na suchém a čistém místě. Můžete také zvážit nanesení ochranného nátěru, jako je olej nebo inhibitor rzi, na čepele před jejich uložením.

To bylo užitečné (31) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál Güde GHS 690 L Křovinořez
Lengyel Pál 08-08-2022
Nedokáže proříznout ani 5 mm větev.. vydává charakteristický blokující zvuk!! Popisovanému výkonu se nedá ani přiblížit!!


(Přeloženo Googlem)
Güde GHS 690 L Křovinořez
Manuál Güde GHS 690 L Křovinořez
Reu 04-07-2020
Dobrý den, nůžky na živý plot GHS 690l běží, nůžky se zatím moc neosvědčily a jsou naprosto ostré. Nůžky jsem otevřel, Segering byl vypnutý, po vizuální kontrole jsem ho dal zpět, ale nůžky se zablokovaly i tenkými větvemi. Tuk je dobrý, co se teď rozbije, opraví nebo vyhodí, je škoda jen 2-3 roky staré.


(Přeloženo Googlem)
Güde GHS 690 L Křovinořez