Manuály pro Vykružovačky

Níže najdete všechny značky Vykružovačky, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Na jaké materiály mohu použít přímočarou pilu? Ověřeno

Díky vyměnitelnému pilovému listu se přímočaré pily hodí téměř na všechny materiály.Přímočaré pily se většinou používají k řezání křivek a rohů.

To bylo užitečné (442) Přečtěte si více

Musím při použití skládačky nosit ochranu očí? Ověřeno

Ano. Během řezání mohou malé částice vyletět. Když zasáhnou oko, mohou způsobit trvalé poškození očí. Proto je vždy nutné používat ochranu očí.

To bylo užitečné (216) Přečtěte si více

Mohu skladovat elektrické nářadí v kůlně nebo garáži? Ověřeno

Obecně platí, že elektrické nářadí můžete skladovat v kůlně nebo garáži, i když tam občas mrzne. Pro životnost elektronářadí je však lepší jej skladovat v suchu bez větších teplotních výkyvů. V kůlně nebo garáži mohou rozdíly teplot způsobit tvorbu kondenzátu, který může způsobit rez. Nářadí, které je na baterie, navíc vydrží kratší dobu a při velmi nízkých teplotách se tak dobře nenabíjí. Abyste si byli jisti, jak má být vaše elektrické nářadí skladováno, vždy si důkladně přečtěte návod k použití.

To bylo užitečné (64) Přečtěte si více

Musím nosit ochranu sluchu, když používám přímočarou pilu? Ověřeno

Ano měl bys. Přestože se množství hluku produkovaného skládačkou může u různých značek a modelů lišit, dlouhodobé vystavení silnému hluku může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto je dobré nosit chrániče sluchu.

To bylo užitečné (41) Přečtěte si více