Manuály pro AEG Orbitální brusky

Níže najdete všechny modely AEG Orbitální brusky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Na jaké materiály mohu používat orbitální brusku? Ověřeno
Orbitální brusky se obecně používají na dřevo, dřevěný materiál a natřené povrchy.Tyto stroje jsou méně vhodné na kovy a kamenné povrchy.

To bylo užitečné (36)
Musím při používání brusky nosit ochranu očí? Ověřeno
Ano. Během broušení mohou vyletět malé částice. Když zasáhnou oko, mohou způsobit trvalé poškození očí. Proto je vždy nutné používat ochranu očí.

To bylo užitečné (2)
Musím při používání brusky nosit protiprachovou masku? Ověřeno
Ano. Při broušení se uvolňuje prach, který může způsobit poškození dýchacích cest. Některé povrchy mohou během broušení také uvolňovat chemikálie, jako jsou barvy nebo laky. Jsou také dobrým důvodem k nošení protiprachové masky.

To bylo užitečné (0)
Musím při používání brusky nosit ochranu sluchu? Ověřeno
Ano měl bys. Ačkoli se množství hluku produkovaného bruskou může u různých značek a modelů lišit, dlouhodobé vystavení hlasitému hluku může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto je dobré nosit ochranu sluchu.

To bylo užitečné (0)