Manuály pro Parkside Horní frézky

Níže najdete všechny modely Parkside Horní frézky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaké je číslo modelu mého produktu Parkside? Ověřeno

Ačkoli některé produkty Parkside mají alternativní číslo modelu, všechny mají číslo IAN, pomocí kterého lze produkt identifikovat.

To bylo užitečné (511) Přečtěte si více

Mohu skladovat elektrické nářadí v kůlně nebo garáži? Ověřeno

Obecně platí, že elektrické nářadí můžete skladovat v kůlně nebo garáži, i když tam občas mrzne. Pro životnost elektronářadí je však lepší jej skladovat v suchu bez větších teplotních výkyvů. V kůlně nebo garáži mohou rozdíly teplot způsobit tvorbu kondenzátu, který může způsobit rez. Navíc nářadí, které je na baterie, vydrží kratší dobu a při velmi nízkých teplotách se tak dobře nenabíjí. Abyste si byli jisti, jak má být vaše elektrické nářadí skladováno, vždy si důkladně přečtěte návod k použití.

To bylo užitečné (1) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál Parkside IAN 275390 Horní frézka
Csillag zsolt 03-07-2023
Vážený inzerente. Taky jsem si koupil osla. Ale chci s tím vyvrtat 35 děr. Ale jeho stopka nejde dovnitř. Na krabici je napsáno, že...6...a 8 asjo v ní, stejně jako tloušťka stopky.Nemůžu přijít na to jak. Žádají s tím pomoc. Díky předem.


(Přeloženo Googlem)
Parkside IAN 275390 Horní frézka