Manuály pro Parkside Demoliční kladiva

Níže najdete všechny modely Parkside Demoliční kladiva, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaké je číslo modelu mého produktu Parkside? Ověřeno

Ačkoli některé produkty Parkside mají alternativní číslo modelu, všechny mají číslo IAN, pomocí kterého lze produkt identifikovat.

To bylo užitečné (512) Přečtěte si více

Musím při demoličním kladivu používat ochranu sluchu? Ověřeno

Ano měl bys. I když se množství hluku produkovaného demoličním kladivem může u různých značek a modelů lišit, dlouhodobé vystavení hlasitému hluku může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto je dobré nosit ochranu sluchu.

To bylo užitečné (34) Přečtěte si více

Mohu skladovat elektrické nářadí v kůlně nebo garáži? Ověřeno

Obecně platí, že elektrické nářadí můžete skladovat v kůlně nebo garáži, i když tam občas mrzne. Pro životnost elektronářadí je však lepší jej skladovat v suchu bez větších teplotních výkyvů. V kůlně nebo garáži mohou rozdíly teplot způsobit tvorbu kondenzátu, který může způsobit rez. Nářadí, které je na baterie, navíc vydrží kratší dobu a při velmi nízkých teplotách se tak dobře nenabíjí. Abyste si byli jisti, jak má být vaše elektrické nářadí skladováno, vždy si důkladně přečtěte návod k použití.

To bylo užitečné (5) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál Parkside PAH 1700 A1 Demoliční kladivo
Gary Tyrrell 11-08-2023
Dobrý den, chci si koupit novou násadu na bourací kladivo. Jak si to mohu objednat?


(Přeloženo Googlem)
Parkside PAH 1700 A1 Demoliční kladivo
Manuál Parkside IAN 277023 Demoliční kladivo
AZIZI BECHIR 22-02-2023
Dobrý večer Budu vědět, kde najdu rotor pro své kladivo, prosím označte kladivo PARKSIDE X1300 IAN 277023 Nebo web, kde to najdu s Ref Naléhavé Srdečně


(Přeloženo Googlem)
Parkside IAN 277023 Demoliční kladivo