Manuály pro Parkside Akušroubováky

Níže najdete všechny modely Parkside Akušroubováky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaké je číslo modelu mého produktu Parkside? Ověřeno
Ačkoli některé produkty Parkside mají alternativní číslo modelu, všechny mají číslo IAN, pomocí kterého lze produkt identifikovat.

To bylo užitečné (170)
Když používám vrtačku, stále odstraňuji hlavu šroubu. Proč? Ověřeno
Většinu vrtacích šroubováků lze nastavit na tvrdší nebo měkčí šroubování. Pokud je hlava stále odizolována, měl by být vrtací šroubovák pravděpodobně nastaven do jiného nastavení. Pokud se jedná o bezdrátové zařízení, vždy se ujistěte, že je baterie nabitá, abyste dosáhli optimálního výsledku.

To bylo užitečné (19)
Musím při používání vrtačky nosit ochranu sluchu? Ověřeno
Ano měl bys. Ačkoli se množství hluku produkovaného vrtačkou může u různých značek a modelů lišit, dlouhodobé vystavení hlasitému hluku může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto je dobré nosit ochranu sluchu.

To bylo užitečné (2)