Manuál Tesla 32T319SHS LED televize

Potřebujete manuál pro svůj Tesla 32T319SHS LED televize? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 12 často kladené otázky, 2 komentářů a má 3 hlasů s průměrným hodnocením produktu 100/100. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

HU RO SLO SK
ENG BG CZ DE GR
HR
TV T319
USER
MANUAL
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.8 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Tesla 32T319SHS LED televize a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Tesla 32T319SHS LED televize?
Ano Ne
100%
0%
3 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Tesla 32T319SHS LED televize. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Borcea vasile 21-11-2021
Jak naplánovat automatickou změnu kanálu pomocí průvodců

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)
Reinheimer Roland 14-01-2024
Jak mohu aktualizovat software?

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Tesla 32T319SHS LED televize papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Tesla. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Tesla 32T319SHS LED televize v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Tesla
Modelka 32T319SHS
Kategorie LED televize
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.8 MB

Všechny návody pro Tesla LED televize
Další manuály LED televize

Často kladené otázky o Tesla 32T319SHS LED televize

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak připojím univerzální dálkový ovladač k mé televizi? Ověřeno

K připojení univerzálního dálkového ovladače potřebujete číslo modelu a název dálkového ovladače i televizoru. V příručce k dálkovému ovládání je uveden seznam kódů značek a čísel modelů.

To bylo užitečné (4583) Přečtěte si více

Chci k mé LED televizi připojit reproduktor pomocí HDMI, který port mám použít? Ověřeno

Musíte použít port HDMI-ARC, který je speciálně vytvořen pro připojení zvukového zařízení.

To bylo užitečné (2095) Přečtěte si více

Záleží na tom, ke kterému portu HDMI připojím zařízení? Ověřeno

Obecně můžete zařízení, jako je přehrávač blu-ray nebo herní konzole, připojit k libovolnému portu HDMI. Zařízení lze poté použít výběrem odpovídajícího kanálu HDMI na vaší televizi.

To bylo užitečné (993) Přečtěte si více

Jak změřím, kolik palců má moje LED televize? Ověřeno

Měření palců vaší LED televize se provádí změřením úhlopříčné vzdálenosti například mezi levým horním rohem a pravým dolním rohem obrazovky (nikoli rámu).Jeden palec se rovná 2,54 centimetru, takže když naměříte 99 centimetrů, znamená to, že vaše LED televize má 39 palců.

To bylo užitečné (862) Přečtěte si více

Bude moje dálkové ovládání fungovat i na jiných televizních modelech stejné značky? Ověřeno

Dálkové ovládání televizoru často funguje také na podobných modelech stejné značky. Je však neobvyklé, že bude fungovat u všech modelů této značky. K tomu jsou vhodnější univerzální dálkové ovladače.

To bylo užitečné (508) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi LCD a LED? Ověřeno

Obě techniky používají obrazovku LCD, která sama o sobě nevydává žádné světlo. Rozdíl je v osvětlení za obrazovkou. U LCD obrazovek se to provádí pomocí CCFL (zářivka se studenou katodou) a LED využívá LED světla.

To bylo užitečné (453) Přečtěte si více

Mohu sám opravit mrtvý pixel? Ověřeno

Mezi mrtvým pixelem a zaseknutým pixelem je rozdíl. Zaseknutý pixel je stále barevný a může být opraven působením světelného tlaku přesně na pixel, dokud se sám neobnoví. Mrtvý pixel je vždy černý nebo bílý a nelze jej opravit sami.

To bylo užitečné (381) Přečtěte si více

Co znamená HDMI? Ověřeno

HDMI je zkratka pro High-Definition Multimedia Interface. HDMI je připojení k odesílání vysoce kvalitního videa a zvuku z jednoho zařízení do druhého.

To bylo užitečné (335) Přečtěte si více

Jaký je kontrastní poměr? Ověřeno

Kontrastní poměr říká, jak daleko je nejbělejší bílá od nejčernější černé. Kontrastní poměr například 400: 1 znamená, že nejčernější černá na obrazovce je 400krát tmavší než nejbělejší bílá. Vysoký kontrastní poměr přispívá k ostrosti obrazu.

To bylo užitečné (310) Přečtěte si více

Proč jsou vedle čísel na dálkovém ovladači písmena? Ověřeno

Některá nastavení televize mohou vyžadovat zadání písmen. Na tlačítku jsou obvykle tři písmena nebo jiné znaky. Pokud je vyžadováno zadávání písmen, můžete toto tlačítko stisknout jednou pro první písmeno, dvakrát stisknout pro druhé písmeno a třikrát stisknout pro třetí písmeno. Tímto způsobem lze text psát s minimálním počtem tlačítek.

To bylo užitečné (304) Přečtěte si více

Jak mohu správně vyčistit svoji LED televizi? Ověřeno

Vypněte televizor a setřete prach a nečistoty z obrazovky hadříkem z mikrovlákna. Nepoužívejte papír, mohlo by dojít k poškrábání. Nevyvíjejte příliš velký tlak, jinak byste mohli pixely poškodit. Použijte speciální prací prostředek nebo si ho připravte smícháním 1 dílu octa s 1 dílem vody. Navlhčete hadřík saponátem a vyčistěte obrazovku. Ujistěte se, že hadřík není příliš mokrý. Odstraňte skvrny otáčivými pohyby. Osušte obrazovku druhým hadříkem z mikrovlákna, abyste zabránili vzniku pruhů.

To bylo užitečné (299) Přečtěte si více

Jaká je optimální sledovací vzdálenost pro moji televizi? Ověřeno

To částečně závisí na osobních preferencích, ale zpravidla je optimální pozorovací vzdálenost přibližně trojnásobkem úhlopříčky obrazovky televizoru. Pro televizor s úhlopříčkou 152 cm (60 palců) by optimální pozorovací vzdálenost byla 180 palců nebo přibližně 4,5 metru.

To bylo užitečné (298) Přečtěte si více
Manuál Tesla 32T319SHS LED televize

Související produkty

Související kategorie