Manuál Tefal FW605840 Trouba

Potřebujete manuál pro svůj Tefal FW605840 Trouba? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 5 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

en
fr
es
de
nl
pt
it
el
tr
hu
sr
bs
bg
sl
pl
cs
sk
hr
ru
uk
ro
ar
kk
et
lt
lv
www.tefal.com
www.moulinex.com
AIR FRYER OVEN
Online recipes
Stáhnout manuál v český (PDF, 13.89 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Tefal FW605840 Trouba a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Tefal FW605840 Trouba?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Tefal FW605840 Trouba. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Tefal FW605840 Trouba papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Tefal. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Tefal FW605840 Trouba v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Tefal
Modelka FW605840
Kategorie Trouby
Typ souboru PDF
Velikost souboru 13.89 MB

Všechny návody pro Tefal Trouby
Další manuály Trouby

Často kladené otázky o Tefal FW605840 Trouba

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje trouba se dostatečně neohřívá, co mám dělat? Ověřeno

Termostat zajišťuje, aby se trouby ohřívaly na stanovenou teplotu. Je pravděpodobné, že je termostat vadný. Nechte to vyměnit. V případě pochybností kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (2749) Přečtěte si více

Co je to pyrolýza? Ověřeno

Některé pece jsou vybaveny funkcí pyrolýzy. Jedná se o čisticí systém, který spaluje nečistoty a tuky v troubě při použití velmi vysokých teplot. Po pyrolýze se všechny nečistoty změní na popel a lze je snadno odstranit. Pokud má trouba funkci pyrolýzy, je vhodné ji používat 3 až 4krát ročně, aby byla trouba čistá.

To bylo užitečné (2679) Přečtěte si více

Mohu připravit několik položek současně pomocí více grilovacích plechů? Ověřeno

Technicky je to možné. Záleží však na druhu jídla, pokud potřebujete upravit čas přípravy nebo vyměnit plechy během přípravy.

To bylo užitečné (689) Přečtěte si více

Když používám troubu, často tam zůstávají zbytky jídla, které padají na dno a způsobují kouř. Jak tomu mohu zabránit? Ověřeno

Mnoho pecí je vybaveno mřížkou i plechem na pečení. Když se jídlo připravuje na roštu, plech na pečení lze umístit na dno, aby se zabránilo spálení zbytků jídla a kouření.

To bylo užitečné (660) Přečtěte si více

Při zahřívání se v troubě hromadí kouř, proč? Ověřeno

Pravděpodobně v troubě zůstaly zbytky jídla z předchozího použití. Zvláště mastné zbytky jídla mohou při zahřátí vytvářet kouř. Pečlivě vyčistěte troubu.

To bylo užitečné (644) Přečtěte si více
Manuál Tefal FW605840 Trouba

Související produkty

Související kategorie