Manuál Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek

Potřebujete manuál pro svůj Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 1 často kladený dotaz, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

SMEG S.p.A.
Via Leonardo Da Vinci, 4
42016 Guastalla (RE)
Tel. 0522.8211 Fax 0522.838337
Stáhnout manuál v český (PDF, 7.21 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Smeg. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Smeg
Modelka MID6SS
Kategorie Vodovodní kohoutky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 7.21 MB

Všechny návody pro Smeg Vodovodní kohoutky
Další manuály Vodovodní kohoutky

Často kladené otázky o Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Voda z faucetu bude jen vlažná, co mám dělat? Ověřeno

Za předpokladu, že s dodávkou teplé vody není problém, je možné, že se ve faucetu hromadí minerály. To může bránit regulaci teploty. Je také možné, že se mechanismus uvnitř faucetu rozbil. V takovém případě bude pravděpodobně nutné jej vyměnit.

To bylo užitečné (433) Přečtěte si více
Manuál Smeg MID6SS Vodovodní kohoutek

Související produkty

Související kategorie