Manuály pro Dahle Skartovačky

Níže najdete všechny modely Dahle Skartovačky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Proč se můj skartovač po určité době zastaví? Ověřeno
Drtiče papíru musí po chvíli vychladnout, aby nedošlo k přehřátí. Doba, po kterou může zařízení fungovat, než bude nutné vychladnout, se u různých značek a modelů liší.

To bylo užitečné (420)
Jak často mám drtič naolejovat? Ověřeno
Při občasném použití postačí naolejování drtiče papíru jednou za dva měsíce. Při (velmi) pravidelném používání si můžete všimnout, že zařízení má potíže s drcením nebo že se papír snadno zasekne. To jsou známky toho, že by měl být stroj naolejován.

To bylo užitečné (55)
Mohu použít WD-40 k naolejování svého skartovače papíru Dahle? Ověřeno
Ne, WD-40 je druh oleje, který způsobuje přilepení papíru a zaseknutí zařízení. Naolejovačku používejte pouze maziva doporučená společností Dahle.

To bylo užitečné (19)
Mohu svůj skartovač Dahle zapojit do prodlužovacího kabelu nebo prodlužovacího kabelu? Ověřeno
Ne, skartovač Dahle by měl být zapojen přímo do zdi. Zapojením do prodlužovací šňůry nebo prodlužovacího kabelu může dojít k poškození zařízení a ztrátě záruky.

To bylo užitečné (1)