Manuály pro Caliber Přenosné nabíječky

Níže najdete všechny modely Caliber Přenosné nabíječky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak dlouho trvá úplné nabití přenosné nabíječky? Ověřeno
To závisí na modelu a kapacitě, ale obecně je nabíjení přenosných nabíječek rychlejší, když jsou připojeny k elektrické zásuvce, než když jsou připojeny k zařízení přes USB.

To bylo užitečné (436)
Je normální, že kontrolka během nabíjení bliká? Ověřeno
Ano, u většiny přenosných nabíječek bliká při nabíjení malé světlo. Po dokončení nabíjecího cyklu světlo často zůstane trvale rozsvícené.

To bylo užitečné (209)
Je normální, že se moje přenosná nabíječka během nabíjení zahřeje? Ověřeno
Ano, přenosné nabíječky se mohou během nabíjení zahřát, je to zcela normální.

To bylo užitečné (85)
Jak zajistím, aby moje přenosná nabíječka vydržela co nejdéle? Ověřeno
Pokud používáte přenosnou nabíječku, je nejlepší ji používat až do úplného vybití a poté ji plně nabít. Střední nabíjení sníží životnost baterie.

To bylo užitečné (72)
Co znamená mAh? Ověřeno
mAh znamená miliampér za hodinu a označuje výkon baterie. Baterie, například 2 000 mAh, bude dodávat 2 000 miliampérů za hodinu a je schopná pracovat s rádiem, které používá 250 mA za hodinu po dobu 8 hodin. Baterie s vyšší mAh bude mít delší výdrž.

To bylo užitečné (38)
Kolik energie by měla mít moje přenosná nabíječka? Ověřeno
Kolik energie by přenosná nabíječka měla mít, závisí na tom, jaké zařízení by měla nabíjet. Obecně lze říci, že k nabíjení smartphonu nebo přehrávače MP3 potřebujete 2200-4000mAh, pro tablety 5000-8000mAh a pro notebooky 10400-12000mAh.

To bylo užitečné (36)