Manuály pro Asus Laptopy

Níže najdete všechny modely Asus Laptopy, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Je nutné lithium-iontovou baterii před opětovným nabitím vybít? Ověřeno
Ne, to není nutné. U starších baterií tomu tak bylo. Lithium-iontové baterie lze po použití nabít a v případě potřeby je lze vyjmout z nabíječky.

To bylo užitečné (85)
Rozlil jsem tekutinu na trackpad notebooku, co mám dělat? Ověřeno
V každém případě notebook přímo vypněte! Pouze v případě malého množství vody je možné, že trackpad bude po zaschnutí fungovat beze změny.

To bylo užitečné (78)
Mohu vyčistit ventilační otvor notebooku pomocí vysavače? Ověřeno
Ne, běžný vysavač je příliš silný. K čištění výfuku použijte vlhký hadřík nebo odsejte prach pomocí ručního vysavače.

To bylo užitečné (52)
Co znamená HDMI? Ověřeno
HDMI je zkratka pro High-Definition Multimedia Interface. HDMI je připojení k odesílání vysoce kvalitního videa a zvuku z jednoho zařízení do druhého.

To bylo užitečné (24)
Kolik je kilobyte, megabajt, gigabajt a terabajt? Ověřeno
Jeden kilobajt se skládá z 1000 bajtů. 1 megabajt = 1 000 kilobajtů. 1 gigabajt = 1000 megabajtů. 1 terabajt = 1 000 gigabajtů.

To bylo užitečné (23)
Jaký je nejlepší způsob čištění klávesnice Ověřeno
Nikdy nevkládejte žádné předměty mezi okraje kláves, protože by to zejména vtlačilo nečistoty a poškodilo klávesnici. Nejlepší je vyčistit klávesnici stlačeným vzduchem a přitom držet klávesnici vzhůru nohama. Horní část kláves lze vyčistit mírně navlhčeným hadříkem.

To bylo užitečné (23)
Co mohu nejlépe použít k vyčištění obrazovky mobilního zařízení? Ověřeno
Nejlepší je použít hadřík z mikrovláken, případně se speciálním čisticím prostředkem. Nikdy nepoužívejte kuchyňské utěrky nebo jiné papírové utěrky, protože by to zanechalo škrábance!

To bylo užitečné (20)
Funguje Bluetooth přes stěny a stropy? Ověřeno
Signál Bluetooth bude fungovat skrz stěny a strop, pokud nejsou vyrobeny z kovu. V závislosti na tloušťce a materiálu stěny může signál ztratit na síle.

To bylo užitečné (20)
Jaký je nejlepší způsob dlouhodobého skladování lithium-iontové baterie? Ověřeno
Nejlepší způsob skladování lithium-iontové baterie je při teplotě mezi 5 a 45 stupni Celsia. Také je dobré se ujistit, že baterie je nabitá přibližně z 67%, než je uskladněna.

To bylo užitečné (19)
Za jakých podmínek bude moje lithium-iontová baterie fungovat optimálně? Ověřeno
Lithium-iontové baterie fungují optimálně při teplotě mezi 5 a 45 stupni Celsia. Při velmi chladném nebo teplém počasí si můžete všimnout, že se baterie rychleji vybije. Nabíjení se nedoporučuje při teplotách nižších než 5 nebo vyšších než 45 stupňů Celsia.

To bylo užitečné (19)