Manuály pro Asus Laptopy

Níže najdete všechny modely Asus Laptopy, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Rozlil jsem tekutinu na trackpad notebooku, co mám dělat? Ověřeno
V každém případě notebook přímo vypněte! Pouze v případě malého množství vody je možné, že trackpad bude po zaschnutí fungovat beze změny.

To bylo užitečné (43)
Je nutné lithium-iontovou baterii před opětovným nabitím vybít? Ověřeno
Ne, to není nutné. U starších baterií tomu tak bylo. Lithium-iontové baterie lze po použití nabít a v případě potřeby je lze vyjmout z nabíječky.

To bylo užitečné (42)
Mohu vyčistit ventilační otvor notebooku pomocí vysavače? Ověřeno
Ne, běžný vysavač je příliš silný. K čištění výfuku použijte vlhký hadřík nebo odsejte prach pomocí ručního vysavače.

To bylo užitečné (33)
Kolik je kilobyte, megabajt, gigabajt a terabajt? Ověřeno
Jeden kilobajt se skládá z 1000 bajtů. 1 megabajt = 1 000 kilobajtů. 1 gigabajt = 1000 megabajtů. 1 terabajt = 1 000 gigabajtů.

To bylo užitečné (14)
Co mohu nejlépe použít k vyčištění obrazovky mobilního zařízení? Ověřeno
Nejlepší je použít hadřík z mikrovláken, případně se speciálním čisticím prostředkem. Nikdy nepoužívejte kuchyňské utěrky nebo jiné papírové utěrky, protože by to zanechalo škrábance!

To bylo užitečné (14)
Funguje Bluetooth přes stěny a stropy? Ověřeno
Signál Bluetooth bude fungovat skrz stěny a strop, pokud nejsou vyrobeny z kovu. V závislosti na tloušťce a materiálu stěny může signál ztratit na síle.

To bylo užitečné (13)
Jaký je nejlepší způsob dlouhodobého skladování lithium-iontové baterie? Ověřeno
Nejlepší způsob skladování lithium-iontové baterie je při teplotě mezi 5 a 45 stupni Celsia. Také je dobré se ujistit, že baterie je nabitá přibližně z 67%, než je uskladněna.

To bylo užitečné (10)
Za jakých podmínek bude moje lithium-iontová baterie fungovat optimálně? Ověřeno
Lithium-iontové baterie fungují optimálně při teplotě mezi 5 a 45 stupni Celsia. Při velmi chladném nebo teplém počasí si můžete všimnout, že se baterie rychleji vybije. Nabíjení se nedoporučuje při teplotách nižších než 5 nebo vyšších než 45 stupňů Celsia.

To bylo užitečné (10)
Jaký je nejlepší způsob čištění klávesnice Ověřeno
Nikdy nevkládejte žádné předměty mezi okraje kláves, protože by to zejména vtlačilo nečistoty a poškodilo klávesnici. Nejlepší je vyčistit klávesnici stlačeným vzduchem a přitom držet klávesnici vzhůru nohama. Horní část kláves lze vyčistit mírně navlhčeným hadříkem.

To bylo užitečné (9)
Co znamená HDMI? Ověřeno
HDMI je zkratka pro High-Definition Multimedia Interface. HDMI je připojení k odesílání vysoce kvalitního videa a zvuku z jednoho zařízení do druhého.

To bylo užitečné (7)