Manuály pro Váhy

Níže najdete všechny značky Váhy, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje váha ukazuje nerealisticky nízkou hmotnost, když na ni stojím, proč? Ověřeno
Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, měla by váha stát na tvrdém vodorovném povrchu. Pokud váha stojí například na koberci, může to ovlivnit měření.

To bylo užitečné (2033)
Co je BMI? Ověřeno
BMI je zkratka pro Body Mass Index a tuto hodnotu lze vypočítat vydělením hmotnosti v kilogramech výškou uvedenou v metrech na druhou.Například někdo s hmotností 70 kilogramů a výškou 1,75 m má BMI 22,86.Za zdravý je považován BMI mezi 18,5 a 25.

To bylo užitečné (1482)
Baterie v mém zařízení je oxidována, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno
Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (623)
Mohu použít váhu s mokrýma nohama? Ověřeno
To záleží na měřítku. Při použití diagnostické stupnice je nutné, aby vaše nohy byly suché, abyste mohli správně provádět měření.

To bylo užitečné (393)