Manuály pro Braun Elektrické kartáčky na zuby

Níže najdete všechny modely Braun Elektrické kartáčky na zuby, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Existuje v plastech použitých ve výrobcích Braun nějaké BPA? Ověřeno
Společnost Braun naznačuje, že ve všech výrobcích se nepoužívá BPA v částech, které mohou přijít do styku s potravinami.

To bylo užitečné (242)
Jak často a jak dlouho si mám čistit zuby? Ověřeno
Doporučuje se čistit si zuby alespoň 2krát denně po dobu alespoň 2 minut. Mnoho elektrických zubních kartáčků je vybaveno funkcí, která indikuje tyto 2 minuty.

To bylo užitečné (28)
Čistím si zuby dvakrát denně, ale stále mám špatný dech, proč to tak je? Ověřeno
Zápach z úst není způsoben pouze zbytky jídla na zubech nebo zanícenými dásněmi. Bakterie na jazyku a sucho v ústech mohou také způsobit špatný dech.

To bylo užitečné (12)
Je čištění elektrickým kartáčkem lepší než ruční čištění? Ověřeno
Elektrické zubní kartáčky jsou mnohem lepší při odstraňování zubního plaku než ruční čištění. Mnoho elektrických zubních kartáčků také pomáhá načasovat sekvenci kartáčů a pomáhá dosáhnout lepších výsledků.

To bylo užitečné (12)
Mohu ve sprše použít elektrický zubní kartáček? Ověřeno
To záleží na značce a modelu. Vždy to předem zkontrolujte, abyste zajistili svoji bezpečnost, a nedělejte to, pokud pro to není vhodný zubní kartáček.

To bylo užitečné (7)
Od jakého věku může dítě používat elektrický zubní kartáček? Ověřeno
Děti mohou používat elektrický zubní kartáček od chvíle, kdy mohou samostatně držet a používat zubní kartáček. Pro děti použijte malou hlavu kartáče s měkkými chloupky. Pro děti do 5 let byste měli používat speciální zubní pastu se sníženým množstvím fluoridu.

To bylo užitečné (3)