Manuál Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera

Potřebujete manuál pro svůj Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 1 často kladený dotaz, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.93 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Niceboy. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Niceboy
Modelka VEGA 11 Vision
Kategorie Akční kamery
Typ souboru PDF
Velikost souboru 0.93 MB

Všechny návody pro Niceboy Akční kamery
Další manuály Akční kamery

Často kladené otázky o Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Co je megapixel? Ověřeno

Megapixel (MP) se rovná jednomu milionu pixelů. Megapixely se mimo jiné používají k označení rozlišení digitálních fotoaparátů a videokamer. Například fotoaparát, který produkuje obrázky 1280x960 pixelů, má rozlišení asi 1,3MP. Ačkoli existuje mnoho faktorů, které ovlivňují kvalitu obrazu, lze říci, že obecně více megapixelů vede k lepšímu obrazu.

To bylo užitečné (206) Přečtěte si více
Manuál Niceboy VEGA 11 Vision Akční kamera