Manuály pro SilverCrest Vaflovače

Níže najdete všechny modely SilverCrest Vaflovače, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaké je číslo modelu mého produktu SilverCrest? Ověřeno

Ačkoli některé produkty SilverCrest mají alternativní číslo modelu, všechny mají číslo IAN, pomocí kterého lze produkt identifikovat.

To bylo užitečné (3376) Přečtěte si více

Jak vyčistím vaflovač? Ověřeno

Nejlepší je to udělat vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Nikdy nepoužívejte drátěnku nebo abrazivní čistič. To by poškodilo ochrannou vrstvu.

To bylo užitečné (218) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál SilverCrest IAN 292075 Vaflovač
Longo Mary 25-09-2022
Několikrát jsem se pokusil přečíst návod, ale nevyšel ani kobliha nebo celá vafle. Počkám, až světlo zezelená, dám těsto, ale vyjde půlka sušenek, půlka vařená a půlka syrová. Odpojení trvá půl století, protože navzdory tomu, že jste vyzkoušeli mazání rozprašovačem i bez něj, zůstávají pevně na talíři. Čekal jsem 3 minuty podle návodu, zkoušel jsem čekat i 5 minut, ale nic vždy stejný výsledek.


(Přeloženo Googlem)
SilverCrest IAN 292075 Vaflovač