Manuál Kenwood JMP600SI PureJuice Odšťavňovač

Potřebujete manuál k Kenwood JMP600SI PureJuice Odšťavňovač? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 10.22 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Kenwood JMP600SI PureJuice Odšťavňovač a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Kenwood spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Musím ovoce před vložením do odšťavňovače oloupat? Ověřeno
Ne, obecně můžete do odšťavňovače vložit neloupané ovoce. Kůry se shromažďují spolu s buničinou. Je dobré odstranit z ovoce všechny možné kameny.

To bylo užitečné (69)
Jaký je rozdíl mezi odšťavňovačem a citrusovačem? Ověřeno
Odšťavňovač na citrusy lisuje šťávu z citrusového ovoce, kterou je třeba nejprve rozpůlit, a zanechá v ovoci dužinu. Odšťavňovač zkroutí a vylisuje celý kousek ovoce přes síto a sbírá dužinu, což má za následek větší množství šťávy.

To bylo užitečné (58)
Můj odšťavňovač Kenwood se nespustí, proč? Ověřeno
Většina odšťavňovačů Kenwood má bezpečnostní mechanismus. Tím zabráníte spuštění zařízení, pokud nebyla část správně namontována. Pokud se tím problém nevyřeší, měli byste kontaktovat výrobce.

To bylo užitečné (12)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Kenwood JMP600SI PureJuice Odšťavňovač