Manuál Kensington K39785 KeyCover Klávesnice

Potřebujete manuál k Kensington K39785 KeyCover Klávesnice? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 2.81 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Kensington K39785 KeyCover Klávesnice a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Kensington spokojeni?
Ano Ne
0%
100%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Písmena na klávesnici nejsou na místech, na která jsem zvyklý, proč? Ověřeno
Většina klávesnic používá rozložení QWERTY, které označuje prvních šest písmen na klávesnici. Existují však různá rozložení klávesnice odpovídající specifickým potřebám určitého jazyka. Je také možné, že klávesy klávesnice byly zaměněny. Obzvláště u starších klávesnic je to snadné.

To bylo užitečné (900)
Jaký je nejlepší způsob čištění klávesnice Ověřeno
Nikdy nevkládejte žádné předměty mezi okraje kláves, protože by to zejména vtlačilo nečistoty a poškodilo klávesnici. Nejlepší je vyčistit klávesnici stlačeným vzduchem a přitom držet klávesnici vzhůru nohama. Horní část kláves lze vyčistit mírně navlhčeným hadříkem.

To bylo užitečné (96)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Kensington K39785 KeyCover Klávesnice